„Booklux“ susitikimų planavimo programinė įranga sklandžiai ir saugiai veikia su „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Kokia yra geriausia šokių studijos užsakymo programinė įranga 2024 m.?

Šokių studijų pasaulyje norint efektyviai valdyti ir sklandžiai planuoti, labai svarbu rasti tobulą rezervavimo programinę įrangą. Atlikę išsamius tyrimus ir palyginę įvairias galimybes, nustatėme, kad Booklux yra geriausia šokių studijų rezervavimo sistema ir planavimo programinė įranga, kurią galima rasti 2024 m.

Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime funkcijas, pranašumus ir priežastis, kodėl „Booklux“ yra geriausias pasirinkimas šokių studijoms, taip pat atsakysime į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie programinę įrangą. Taip pat pasirūpinome, kad šį tinklaraštį būtų lengva išversti naudojant „Google“ vertėją, kad jį galėtų pasiekti ir suprasti pasaulinė auditorija.

Booklux savybės

„Booklux“ skirta įvairaus dydžio šokių studijoms, todėl ji yra ideali rezervavimo programinė įranga tiek mažoms įmonėms, tiek didesnėms įstaigoms. Kai kurios pagrindinės „Booklux“ funkcijos:

Prieiga naudojant kodą / kortelę arba biometrinę prieigą

„Booklux“ siūlo dvi galimybes, kaip suteikti prieigą klientams sėkmingai užsakius ir apmokėjus. Klientai gali gauti automatiškai sugeneruotą prieigos kodą tekstiniu pranešimu ar el. paštu arba naudoti debesyje pagrįstą „Gatenets“ biometrinės prieigos sprendimą, kuris atpažįsta klientus pagal veidą, delną ar pirštų atspaudus.

Narystės

Naudodami „Booklux“ galite sukurti narystes savo naujiems ir nuolatiniams klientams, siūlydami jiems specialias nuolaidas arba įkainius, kai jie užsisako internetu. Tai skatina klientų lojalumą ir pakartotinį verslą.

Klientų ir valdymo programos

„Booklux“ teikia nemokamas mobiliąsias programėles tiek klientams, tiek vadovybei, todėl klientams lengviau užsisakyti susitikimus, o vadybininkams – prižiūrėti užsakymus ir tvarkaraščius kelyje.

Užsakymo funkcijos

„Booklux“ siūlo platų užsakymo funkcijų pasirinkimą, todėl tai yra geriausia šokių studijų programa. Kai kurios iš šių funkcijų apima:

 • Automatizuota prieiga su kodu/kortele arba biometrine prieiga
 • Narystės galimybės nuolatiniams klientams
 • Daugiakalbis palaikymas daugiau nei 25 kalbomis
 • Klientų ir valdymo programos, skirtos iOS ir Android
 • Lengva integracija su WordPress
 • Pritaikomas rezervavimo kalendorius
 • Greitas ir lengvas nustatymas
 • Automatiniai užsakymo patvirtinimai ir pranešimai
 • Pasikartojantys užsakymai ir atšaukimai
 • Išsamios įžvalgos ir analizė

Pilnai automatizuota sistema

Booklux padeda visiškai automatizuoti jūsų šokių studiją, sutaupant laiko ir pastangų. Sistema tvarko viską nuo prieigos kontrolės, narystės ir užsakymo valdymo iki mokėjimų apdorojimo ir klientų pranešimų.

Lengva integracija su jūsų svetaine

Booklux gali būti lengvai integruotas į jūsų svetainę, todėl klientai gali rezervuoti susitikimus tiesiai iš jūsų svetainės. Jei neturite svetainės, galite tiesiog bendrinti savo unikalų Booklux užsakymo puslapį savo socialinės žiniasklaidos paskyrose, kad pritrauktumėte užsakymus.

Išsamios ataskaitos ir analizė

Naudodami „Booklux“ turite prieigą prie išsamių ataskaitų ir analizės apie savo šokių studijos užsakymus, pajamas ir klientų duomenis. Ši vertinga informacija gali padėti priimti pagrįstus sprendimus dėl verslo ir pagerinti paslaugas.

Kodėl verta rinktis Booklux?

Yra keletas priežasčių, kodėl „Booklux“ išsiskiria kaip geriausia šokių studijų programinė įranga:

 • Patogi vartotojo sąsaja ir paprastas sąrankos procesas
 • Platus užsakymo ir valdymo funkcijų pasirinkimas
 • Pilnas jūsų šokių studijos automatizavimas
 • Lengva integracija su savo svetaine ar socialinės žiniasklaidos paskyromis
 • Išsamios ataskaitos ir analizė
 • Puikus klientų aptarnavimas ir ištekliai

Naudodami „Booklux“ galite visiškai automatizuoti savo šokių studiją ir supaprastinti užsakymo procesus, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į geriausios patirties teikimą savo klientams.

Dažnai užduodami klausimai

 • Kiek kainuoja Booklux?
  „Booklux“ siūlo nemokamą 21 dienos bandomąją versiją, leidžiančią išbandyti programinę įrangą prieš užsisakant prenumeratą. Išsamią kainų informaciją galite rasti jų svetainėje.
 • Ar „Booklux“ galima integruoti su mano esama svetaine?
  Taip, „Booklux“ galima lengvai integruoti į jūsų svetainę, įskaitant „WordPress“ svetaines. Programinė įranga taip pat suteikia unikalų užsakymo puslapį, kurį galite bendrinti savo socialinės žiniasklaidos paskyrose, jei neturite svetainės.
 • Ar „Booklux“ tinka mažoms šokių studijoms?
  absoliučiai! „Booklux“ skirta įvairaus dydžio šokių studijoms, todėl ji yra ideali rezervavimo programinė įranga tiek mažoms įmonėms, tiek didesnėms įstaigoms.
 • Ar galiu pritaikyti rezervavimo procesą naudodamas „Booklux“?
  Taip, Booklux leidžia tinkinti užsakymo procesą, įskaitant paslaugų trukmę, kainas ir pranešimus. Taip pat galite suasmeninti el. pašto ir tekstinių pranešimų turinį, kad atitiktų jūsų šokių studijos prekės ženklą ir kalbą.
 • Kaip „Booklux“ tvarko mokėjimus?
  „Booklux“ palaiko saugius skaitmeninius mokėjimus iš visų įrenginių ir įprastus mokėjimo būdus. Sistema taip pat gali būti sukonfigūruota apdoroti automatinius mokėjimus jūsų verslui, gerinant pinigų srautus ir suteikiant patogų mokėjimo būdą jūsų klientams.
 • Ar „Booklux“ galima naudoti keliomis kalbomis?
  Taip, „Booklux“ palaiko 25 ir daugiau kalbų, todėl ji pasiekiama pasaulinei auditorijai. Taip pat galite tinkinti ir išversti visą užsakymo turinį, įskaitant el. laiškus ir tekstinius pranešimus, į bet kurią kalbą.

Apibendrinant

Apibendrinant

Norėdami sužinoti daugiau apie „Booklux“ ir sužinoti, kaip ji gali padėti jūsų verslui klestėti, apsilankykite šioje nuorodoje: https://www.booklux.com/lt/dance-studios-booking-system

Pradėkite naudotis „Booklux“ šiandien!

1 mėnesis nemokamai. Jokių pradinių mokesčių.

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją

4.7 (99 ratings)

Autoriaus teisės © 2024 Booklux OÜ. Visos teisės saugomos.