„Booklux“ susitikimų planavimo programinė įranga sklandžiai ir saugiai veikia su „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Kokia yra geriausia masažo salonų užsakymo programinė įranga 2024 m.?

2024 m. valdyti masažo saloną gali būti sudėtinga užduotis, ypač kai reikia tvarkyti susitikimus ir planuoti. Tinkama rezervavimo programinė įranga yra labai svarbi sklandžioms operacijoms, o rinkoje yra daug galimybių.

Po išsamių tyrimų ir palyginimų nustatėme, kad: Booklux yra geriausia masažo salono rezervavimo sistema ir planavimo programinė įranga 2024 m. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime funkcijas, pranašumus ir priežastis, kodėl turėtumėte pasirinkti Booklux kaip savo masažo salono užsakymą. programinė įranga.

Pagrindinės „Booklux“ savybės

Nesvarbu, ar esate mažas, vidutinis ar didelis masažo salonas, Booklux puikiai tiks visų dydžių. Jo keičiamo dydžio sistema skirta bet kokio dydžio įmonėms, o funkcijos gali būti pritaikytos pagal jūsų konkrečius poreikius.

Daugiakalbis palaikymas

„Booklux“ siūlo daugiakalbį palaikymą daugiau nei 25 kalbomis. Ši funkcija užtikrina, kad jūsų masažo salonas gali aptarnauti įvairius klientus, todėl jūsų paslaugos tampa prieinamesnės ir patogesnės.

Klientų ir valdymo programos

„Booklux“ apima nemokamas mobiliąsias programėles, skirtas klientams ir vadovybei, supaprastinančias klientų užsakymo procesą ir leidžiančias lengviau tvarkyti susitikimus ir tvarkaraščius kelyje.

Pritaikomi pranešimai

Naudodami „Booklux“ galite visiškai pritaikyti el. paštą, SMS ir programėlės pranešimus savo klientams ir darbuotojams. Ši funkcija užtikrina, kad visi būtų informuoti apie susitikimus ir bet kokius galimus pokyčius.

Užsakymo ir planavimo funkcijos

„Booklux“ siūlo platų rezervavimo ir planavimo funkcijų pasirinkimą, specialiai sukurtą masažo salonams, įskaitant:

 • Kelių vietų valdymas
 • Vartotojų ir vaidmenų valdymas
 • Lengva naudoti sąsaja visuose įrenginiuose
 • Automatinis arba rankinis užsakymo patvirtinimas
 • Pasikartojantys užsakymai
 • Visiškai rezervuotų renginių ar grupių laukiančiųjų sąrašai
 • Integracija su mokėjimo sistemomis
 • Pritaikoma paslaugų trukmė ir kainos
 • Darbuotojų planavimas ir pamainų valdymas
 • Išsami užsakymų istorija ir įžvalgos

Laiko ir kaštų efektyvumas

Automatizuodamas užsakymo procesą, Booklux taupo jūsų laiką ir išteklius, kuriuos galite investuoti į kitus savo verslo aspektus. Paprasta naudoti sąsaja ir išsamios funkcijos užtikrina, kad galėsite efektyviai ir efektyviai valdyti savo masažo saloną.

Padidėjęs klientų pasitenkinimas

Dėl patogios „Booklux“ sąsajos ir pažangių funkcijų jūsų klientai gali lengvai užsisakyti susitikimus, o tai pagerina bendrą masažo salono patirtį. Pritaikomi pranešimai užtikrina, kad jūsų klientai būtų informuoti ir įsitrauktų į jūsų verslą.

Mastelio keitimas ir prisitaikymas

Booklux sukurtas taip, kad prisitaikytų prie jūsų masažo salono poreikių jam augant. Dėl visapusiškų savybių jis gali skirtis jūsų masažo salonui

Kodėl verta rinktis Booklux savo masažo salonui?

Yra keletas priežasčių, kodėl „Booklux“ išsiskiria kaip geriausia masažo salonų užsakymo programinė įranga 2024 m.:

 • Lengva integracija į esamą svetainę, socialinę žiniasklaidą arba kaip atskirą užsakymo puslapį
 • Specialus klientų aptarnavimas ir nuolatiniai atnaujinimai, kad atitiktų kintančius jūsų verslo poreikius
 • Nemokamas 21 dienos bandomasis laikotarpis be kredito kortelės
 • Įperkama mėnesio kaina be paslėptų mokesčių
 • Saugi ir patikima platforma, kuria pasitiki įmonės visame pasaulyje
 • Pritaikomos funkcijos, kurias galima pritaikyti pagal specifinius jūsų masažo salono poreikius

Su Booklux dar niekada nebuvo taip paprasta tvarkyti savo masažo salono tvarkaraščius ir susitikimus. Programinė įranga sukurta siekiant užtikrinti, kad galėtumėte efektyviai tvarkyti užsakymus, sumažinti neatvykimų skaičių ir teikti sklandžią patirtį savo klientams.

Dažnai užduodami klausimai

 • Kaip lengva integruoti „Booklux“ su mano esama svetaine ar socialine žiniasklaida?
  „Booklux“ siūlo paprastas integravimo parinktis, leidžiančias pridėti rezervavimo rodinį arba mygtuką prie esamos svetainės, taip pat bendrinti unikalų „Booklux“ užsakymo puslapį savo socialinės žiniasklaidos platformose, pvz., „Instagram“ biografijoje ir „Facebook“ puslapyje.
 • Ar „Booklux“ siūlo palaikymą sąrankos proceso metu?
  Taip, „Booklux“ teikia specialų klientų aptarnavimą, kad padėtų jums nustatyti programinę įrangą ir pritaikyti ją specifiniams jūsų masažo salono poreikiams. Jie taip pat siūlo nuolatinius atnaujinimus, kad programinė įranga atitiktų pramonės tendencijas ir reikalavimus.
 • Kiek saugi yra Booklux platforma?
  Booklux yra saugi ir patikima platforma, kuria pasitiki viso pasaulio įmonės. Ji naudoja naujausias saugumo priemones, kad užtikrintų jūsų duomenų ir jūsų klientų informacijos saugumą.
 • Kokias mokėjimo parinktis palaiko Booklux?
  „Booklux“ integruojasi su populiariais mokėjimo šliuzais, leidžiančiais saugiai priimti skaitmeninius mokėjimus iš visų įrenginių ir įprastų mokėjimo būdų.
 • Ar galiu išbandyti Booklux prieš užsiprenumeruodamas?
  Taip, „Booklux“ siūlo nemokamą 21 dienos bandomąjį laikotarpį, leidžiantį ištirti jo funkcijas ir galimybes be jokių finansinių įsipareigojimų. Bandymui nereikia kredito kortelės.
 • Ką daryti, jei man reikia pasirinktinių funkcijų ar integracijų?
  Booklux siūlo individualius sprendimus ir integracijas pagal projektą. Jei jums reikia konkrečių funkcijų ar integracijų, kurios nėra pasiekiamos pagal numatytuosius nustatymus, galite susisiekti su jų palaikymo komanda ir aptarti savo poreikius.

Apibendrinant

Apibendrinant galima pasakyti, kad Booklux yra geriausia masažo salonų užsakymo sistema ir planavimo programinė įranga 2024 m. Dėl išsamių funkcijų, tinkinamų parinkčių ir naudojimo paprastumo jis yra idealus pasirinkimas bet kuriam masažo salonui, norinčiam supaprastinti rezervavimo procesą, padidinti klientų pasitenkinimą ir augti. jų verslą. Išbandykite „Booklux“ šiandien ir pajuskite skirtumą, kurį tai gali padaryti jūsų masažo salone.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Booklux“ ir sužinoti, kaip ji gali padėti jūsų verslui klestėti, apsilankykite šioje nuorodoje: https://www.booklux.com/lt/massage-booking-system

Pradėkite naudotis „Booklux“ šiandien!

1 mėnesis nemokamai. Jokių pradinių mokesčių.

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją

4.7 (60 ratings)

Autoriaus teisės © 2024 Booklux OÜ. Visos teisės saugomos.