„Booklux“ susitikimų planavimo programinė įranga sklandžiai ir saugiai veikia su „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Kokia yra geriausia nagų salono užsakymo programinė įranga 2024 m.?

Norint sėkmingai valdyti nagų saloną šiandieninėje konkurencinėje rinkoje, reikia išlikti priekyje, o tai apima technologijų panaudojimą, kad supaprastintumėte savo veiklą. Vienas iš pagrindinių nagų salono valdymo įrankių yra galinga rezervavimo programinė įranga.

Atlikę išsamius tyrimus ir palyginimus nustatėme, kad Booklux yra geriausia nagų salono rezervavimo sistema ir planavimo programinė įranga 2024 m. Šiame tinklaraščio įraše išsamiai papasakosime apie Booklux naudojimo jūsų nagų salone ypatybes ir privalumus.

Pagrindinės „Booklux“ savybės

#_1_nail-salon-suitable-for-all-sizes#

Daugiakalbis palaikymas

„Booklux“ palaiko daugiau nei 25 kalbas, todėl nagų salonų savininkams ir jų klientams lengva bendrauti ir rezervuoti susitikimus norima kalba. Ši funkcija ypač naudinga nagų salonams, kurie aptarnauja įvairią klientų grupę.

Klientų ir valdymo programos

„Booklux“ siūlo nemokamas mobiliąsias programėles tiek klientams, tiek vadovams. Kliento programa „Agado“ suteikia klientams sklandų užsakymo patirtį, o valdymo programa leidžia be vargo valdyti užsakymus, darbuotojus ir paslaugas kelyje.

Visiškai pritaikomi pranešimai

„Booklux“ leidžia tinkinti el. paštą, SMS ir pranešimus programoje savo klientams ir darbuotojams. Ši funkcija užtikrina, kad visi sužinotų apie susitikimų detales, sumažinant neatvykimo ir paskutinės minutės atšaukimo tikimybę.

Išsamios užsakymo funkcijos

„Booklux“ siūlo daugybę funkcijų, kurios supaprastina ir supaprastina jūsų nagų salono užsakymo procesą:

 • Vartotojų ir vaidmenų valdymas
 • Kelių vietų valdymas
 • Lengvas įrenginio valdymas
 • Pritaikomas rezervavimo kalendorius
 • Automatinis arba rankinis užsakymo patvirtinimas
 • Individualios vartotojų paskyros darbuotojams
 • Visiškai rezervuotų renginių laukiančiųjų sąrašo funkcija
 • Pasikartojančių užsakymų valdymas
 • Automatinių mokėjimų nustatymas
 • Įžvalgios ataskaitos ir analizė

Integravimo paprastumas

„Booklux“ galima lengvai integruoti į esamą svetainę arba, jei jos neturite, galite tiesiog bendrinti unikalų „Booklux“ užsakymo puslapį savo socialinės žiniasklaidos profiliuose. Šis lankstumas leidžia klientams lengvai rasti ir užsisakyti susitikimus su jūsų nagų salonu.

Išskirtinė vartotojo patirtis

Patogi „Booklux“ sąsaja ir jai skirta klientų programa „Agado“ siūlo išskirtinę užsakymo patirtį jūsų klientams. Sistema sukurta sklandžiai veikti visuose įrenginiuose, įskaitant stalinius, nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus.

Pritaikomas ir keičiamas

„Booklux“ yra labai pritaikomas ir keičiamo dydžio sprendimas, kuris auga kartu su jūsų nagų salonu. Galite pritaikyti sistemą, kad ji atitiktų jūsų konkrečius poreikius, pridėdami neribotą skaičių vietų, išteklių, darbuotojų, paslaugų, užsakymų, klientų ir vartotojų paskyrų. Šis pritaikomumas užtikrina, kad „Booklux“ išliks vertinga priemone jūsų verslui, nepaisant jo dydžio.

Kodėl verta rinktis Booklux savo nagų salonui?

Yra keletas priežasčių, kodėl „Booklux“ išsiskiria kaip geriausia nagų salonų užsakymo programinė įranga 2024 m.:

 • 21 dienos nemokamas bandomasis laikotarpis be kredito kortelės
 • Įperkami mėnesio planai be ilgalaikių įsipareigojimų
 • Profesionalus vertimas į daugiau nei 25 kalbas
 • Patikimi ataskaitų teikimo ir analizės įrankiai
 • Sklandi integracija su populiariomis rinkodaros platformomis, tokiomis kaip Mailchimp
 • Nuolatinis palaikymas ir funkcijų atnaujinimai, kad nepralenktumėte konkurentų

Booklux siūlo platų automatizavimo parinkčių asortimentą, padedantį sutaupyti laiko ir supaprastinti jūsų veiklą. Nuo automatinių priminimų ir padėkos raštų iki automatinio sąskaitų faktūrų generavimo ir mokėjimo apdorojimo – „Booklux“ jums padės.

Dažnai užduodami klausimai

 • Kaip lengva nustatyti Booklux mano nagų salone?
  „Booklux“ nustatymas yra greitas ir paprastas. Galite integruoti jį su esama svetaine arba bendrinti unikalų Booklux rezervavimo puslapį savo socialinės žiniasklaidos profiliuose. Sistema sukurta taip, kad būtų patogi vartotojui, o palaikymo komanda gali padėti, jei reikia.
 • Ar galiu naudoti Booklux tvarkyti kelias nagų salono vietas?
  Taip, „Booklux“ leidžia be vargo valdyti kelias vietas vienoje platformoje, todėl tai idealus sprendimas nagų salonų savininkams, turintiems keletą filialų.
 • Ar „Booklux“ palaiko mokėjimus internetu?
  Taip, „Booklux“ palaiko saugius mokėjimus internetu iš visų pagrindinių mokėjimo būdų ir įrenginių. Ši funkcija padeda pagerinti pinigų srautus ir suteikia klientams patogią mokėjimo parinktį.
 • Kokius įrenginius palaiko „Booklux“ ir jos programos?
  „Booklux“ ir jai skirta klientų programa „Agado“ sklandžiai veikia visuose įrenginiuose, įskaitant stalinius, nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Jie suderinami su Windows, macOS, iOS ir Android operacinėmis sistemomis.
 • Ar „Booklux“ tinka mažiems nagų salonams?
  Taip, „Booklux“ sukurtas taip, kad patenkintų visų dydžių nagų salonų poreikius. Jo mastelio keitimas užtikrina, kad jis išliks vertingas įrankis jūsų verslui, nepaisant jo dydžio ar augimo trajektorijos.
 • Ar galiu tinkinti savo Booklux užsakymo puslapio išvaizdą ir turinį?
  Taip, „Booklux“ leidžia tinkinti užsakymo puslapio išvaizdą ir turinį, įskaitant suasmenintus el. laiškus ir tekstinius pranešimus. Taip pat galite išversti visą turinį į bet kurią kalbą, kad patenkintumėte savo įvairovę.

Apibendrinant

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Booklux“ yra geriausia 2024 m. nagų salonų užsakymo programinė įranga. Naudodama patogią sąsają, galingas funkcijas ir pritaikymo parinktis „Booklux“ supaprastina jūsų nagų salono susitikimų ir operacijų valdymą. Dėl kelių vietovių, kalbų ir įrenginių palaikymas yra universalus sprendimas salonų savininkams, norintiems plėsti ir tobulinti savo verslą. Išbandykite „Booklux“ 21 dienos nemokamą bandomąją versiją ir atraskite skirtumą, kurį tai gali padaryti jūsų nagų salone.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Booklux“ ir sužinoti, kaip ji gali padėti jūsų verslui klestėti, apsilankykite šioje nuorodoje: https://www.booklux.com/lt/nail-salon-booking-system

Pradėkite naudotis „Booklux“ šiandien!

1 mėnesis nemokamai. Jokių pradinių mokesčių.

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją

4.7 (57 ratings)

Autoriaus teisės © 2024 Booklux OÜ. Visos teisės saugomos.