„Booklux“ susitikimų planavimo programinė įranga sklandžiai ir saugiai veikia su „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Kokia yra geriausia naminių gyvūnėlių paslaugų užsakymo programinė įranga 2024 m.?

Šiuolaikiniame, sparčiai besivystančiame pasaulyje labai svarbu turėti patikimą ir efektyvią užsakymo programinę įrangą jūsų augintinių paslaugų verslui. Turint tiek daug galimybių, rasti tobulą užsakymo sistemą gali būti nelengva užduotis.

Atlikę išsamius tyrimus ir palyginę daugybę rezervavimo programinės įrangos parinkčių, nustatėme, kad „Booklux“ išsiskiria kaip geriausia naminių gyvūnėlių paslaugų užsakymo sistema ir planavimo programinė įranga 2024 m.

Pagrindinės „Booklux“ savybės

„Booklux“ tinka visų dydžių naminių gyvūnėlių paslaugų įmonėms, tenkina gyvūnų klinikų, gyvūnų dresuotojų, gyvūnų prižiūrėtojų, gyvūnų priežiūros salonų ir veterinarijos gydytojų poreikius. Jo universalumas ir mastelio keitimas užtikrina, kad jis išliks veiksmingas sprendimas jūsų verslui augant ir plečiantis.

Daugiakalbis palaikymas

„Booklux“ siūlo palaikymą daugiau nei 25 kalbomis, todėl naminių gyvūnėlių paslaugų teikėjai gali lengvai patenkinti įvairius klientus. Ši funkcija taip pat užtikrina, kad užsakymo procesas būtų sklandus ir patogus klientams iš skirtingų sluoksnių.

Klientų ir valdymo programos

„Booklux“ teikia nemokamą mobiliąją programėlę tiek klientams, tiek vadovybei, supaprastinančią klientų užsakymo procesą, o naminių gyvūnėlių paslaugų teikėjams leidžiančią lengviau tvarkyti savo tvarkaraščius, susitikimus ir pranešimus kelyje.

Visiškai pritaikomi pranešimai

Užsakymo programinė įranga leidžia visiškai tinkinti el. paštą, SMS ir pranešimus programoje, užtikrinant, kad klientai ir paslaugų teikėjai būtų informuoti apie savo susitikimus ir bet kokius atnaujinimus ar pakeitimus.

Užsakymo ir planavimo funkcijos

Be pirmiau minėtų pagrindinių funkcijų, Booklux siūlo daugybę rezervavimo ir planavimo funkcijų, sukurtų specialiai naminių gyvūnėlių paslaugų įmonėms:

 • Komandos savaitės ir mėnesio darbo valandų apžvalga
 • Pilnai rezervuotų grupių ar renginių laukiančiųjų sąrašo funkcionalumas
 • Individualios vartotojų paskyros, skirtos darbuotojams valdyti ir paruošti savo užsakymus
 • Neribotas vietų, išteklių, darbuotojų, paslaugų, užsakymų, klientų ir vartotojų paskyrų skaičius
 • Automatinis arba rankinis užsakymo patvirtinimas
 • 21 dienos nemokamas bandomasis laikotarpis be kredito kortelės
 • Užsakymo kalendoriaus personalizavimas
 • Greitas ir lengvas nustatymas
 • Integracija su WordPress ir kitomis platformomis
 • Unikalus, mobiliesiems pritaikytas užsakymo puslapis įmonėms, neturinčioms svetainių

Lankstus grafikas ir pamainų valdymas

„Booklux“ leidžia naminių gyvūnėlių paslaugų teikėjams lengvai sudaryti ir valdyti savo komandos darbo grafikus ir pamainas. Tai užtikrina, kad darbuotojai visada žinotų apie būsimus susitikimus ir galėtų atlikti reikiamus pasirengimus.

Pasikartojantys užsakymai

Užsakymo programinė įranga leidžia klientams lengvai užsisakyti pasikartojančius susitikimus, užtikrinant, kad jie sudarytų nuoseklų tvarkaraštį su pageidaujamu naminių gyvūnėlių paslaugų teikėju. Tai taip pat padeda įmonėms išlaikyti lojalius klientus.

Integracijos ir mokėjimų apdorojimas

„Booklux“ galima integruoti su populiariomis platformomis, tokiomis kaip „Google Analytics“, „Google Tag Manager“ ir „Meta Facebook Pixel“, todėl įmonės gali optimizuoti ir stebėti savo buvimą internete. Programinė įranga taip pat palaiko saugius skaitmeninius mokėjimus iš visų įrenginių ir įprastus mokėjimo būdus, todėl klientams suteikiama sklandi ir patogi mokėjimo patirtis.

Kodėl verta rinktis Booklux savo gyvūnų paslaugų verslui?

Yra keletas priežasčių, kodėl „Booklux“ yra geriausias pasirinkimas naminių gyvūnėlių paslaugų įmonėms, ieškančioms patikimos ir efektyvios rezervavimo programinės įrangos:

 • Patogi vartotojo sąsaja tiek klientams, tiek paslaugų teikėjams
 • Pritaikoma ir pritaikoma prie specifinių gyvūnų paslaugų įmonių poreikių
 • Platus funkcijų ir funkcijų asortimentas, skirtas supaprastinti rezervavimą ir planavimą
 • Daugiakalbis palaikymas, skirtas įvairioms klientų grupėms
 • Lengva integracija su populiariomis platformomis ir mokėjimo būdais
 • Nemokamas bandomasis laikotarpis ir lankstūs mokėjimo planai, tinkantys bet kokio dydžio įmonėms

Naudodami Booklux naminių gyvūnėlių paslaugų teikėjai gali efektyviai tvarkyti savo tvarkaraščius, susitikimus ir pranešimus, užtikrindami sklandžią užsakymo patirtį savo klientams ir labiau organizuotą darbo eigą savo verslui.

Dažnai užduodami klausimai

 • Kiek kainuoja Booklux?
  „Booklux“ siūlo nemokamą 21 dienos bandomąjį laikotarpį, nereikalaujant kredito kortelės. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, kainų planai yra prieinami kas mėnesį, kad tiktų visų dydžių įmonėms.
 • Ar galiu naudoti Booklux savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje?
  Taip, „Booklux“ teikia nemokamą mobiliąją programėlę tiek klientams, tiek vadovams, todėl lengva valdyti užsakymus ir susitikimus keliaujant. Programėlė suderinama su Android ir iOS įrenginiais.
 • Ar „Booklux“ palaiko kelias kalbas?
  Taip, „Booklux“ siūlo palaikymą daugiau nei 25 kalbomis, užtikrindama patogią užsakymo patirtį skirtingų sluoksnių klientams ir aptarnavimą įvairioms klientų grupėms.
 • Ar galiu integruoti Booklux su savo esama svetaine?
  Taip, „Booklux“ galima integruoti su populiariomis platformomis, tokiomis kaip „WordPress“, todėl galite pridėti užsakymo rodinį arba mygtuką prie savo svetainės, kad klientų patirtis būtų sklandi.
 • Kaip galiu priimti mokėjimus su Booklux?
  „Booklux“ palaiko saugius skaitmeninius mokėjimus iš visų įrenginių ir įprastus mokėjimo būdus, suteikdama patogią mokėjimo patirtį jūsų klientams.
 • Kokią pagalbą siūlo Booklux?
  Booklux teikia visapusišką pagalbą verslui kiekviename augimo etape, užtikrindama, kad būtų patenkinti visi jūsų užsakymo ir planavimo poreikiai.

Apibendrinant

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Booklux“ yra geriausia naminių gyvūnėlių paslaugų užsakymo sistema ir planavimo programinė įranga 2024 m., siūlanti daugybę funkcijų ir funkcijų, supaprastinančių užsakymo procesą tiek klientams, tiek paslaugų teikėjams. Patogi sąsaja, daugiakalbis palaikymas ir lengvas integravimas su populiariomis platformomis daro jį geriausiu pasirinkimu naminių gyvūnėlių paslaugų įmonėms, ieškančioms patikimo ir efektyvaus užsakymo sprendimo.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Booklux“ ir sužinoti, kaip ji gali padėti jūsų verslui klestėti, apsilankykite šioje nuorodoje: https://www.booklux.com/lt/pet-services-booking-system

Pradėkite naudotis „Booklux“ šiandien!

1 mėnesis nemokamai. Jokių pradinių mokesčių.

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją

4.7 (130 ratings)

Autoriaus teisės © 2024 Booklux OÜ. Visos teisės saugomos.