Softvér Booklux na plánovanie schôdzok funguje bezproblémovo a bezpečne so zariadeniami Windows, MacOS, iOS a Android.

Aký je najlepší rezervačný softvér Yoga Studio v roku 2024?

Pokiaľ ide o riadenie úspešného jogového štúdia, je nevyhnutné mať spoľahlivý a užívateľsky prívetivý rezervačný systém. S toľkými dostupnými možnosťami môže byť hľadanie dokonalého riešenia náročné. Po rozsiahlom výskume a porovnaní rôznych rezervačných softvérov sme zistili, že Booklux vyniká ako najlepší rezervačný systém a plánovací softvér v štúdiu jogy v roku 2024.

V tomto blogovom príspevku budeme diskutovať o hlavných funkciách a výhodách Booklux, prečo je ideálnym rezervačným softvérom pre jogové štúdiá a odpovieme na niektoré často kladené otázky.

Kľúčové vlastnosti Booklux

Booklux je všestranný rezervačný softvér v štúdiu jogy, ktorý dokáže uspokojiť potreby malých podnikov aj veľkých reťazcov štúdií jogy. Niektoré z kľúčových funkcií zahŕňajú:

Prístup pomocou kódu/karty alebo zabezpečeného biometrického prístupu

Po úspešnej rezervácii a platbe dostanú zákazníci prostredníctvom SMS alebo e-mailu automaticky vygenerovaný prístupový kód na vstup do vašej prevádzky. Alternatívne môže cloudové riešenie biometrického prístupu Gatenets rozpoznať zákazníkov podľa tváre, dlane alebo odtlačku prsta pre bezproblémový vstup.

Členstvá

Vytvorte členstvá pre svojich nových a stálych zákazníkov a ponúknite im špeciálne zľavy alebo sadzby pri online rezervácii.

Klientska aplikácia a aplikácia na správu

Booklux ponúka špecializovanú zákaznícku aplikáciu (Agado) a aplikáciu na správu, ktoré sú na mobilných zariadeniach k dispozícii zadarmo a poskytujú vám a vašim zákazníkom tú najlepšiu používateľskú skúsenosť.

Funkcie rezervácie

Booklux ponúka širokú škálu rezervačných funkcií pre správu jogového štúdia:

 • Viacjazyčná podpora s 25+ jazykmi
 • Neobmedzené miesta, zdroje, zamestnanci, služby, rezervácie, klienti a používateľské účty
 • Automatické alebo manuálne potvrdenie rezervácie
 • Personalizovaný rezervačný kalendár
 • Jednoduchá integrácia s WordPress
 • Zobrazenie rezervácie vhodné pre mobilné zariadenia pre akúkoľvek webovú stránku
 • Jedinečná rezervačná stránka Booklux pre tých, ktorí nemajú webovú stránku
 • Plná kontrola nad rezerváciami a službami
 • Opakujúce sa rezervácie a automatické platby
 • Okamžité upozornenia na rezervácie a zrušenie

Výhody používania Booklux

Použitím Booklux ako vášho rezervačného softvéru v štúdiu jogy môžete znížiť počet nedostavení sa a zrušenia na poslednú chvíľu, čím sa zlepší efektívnosť a ziskovosť vášho štúdia. Systém tiež ponúka integráciu s populárnymi platobnými metódami, čím zaisťuje bezpečné digitálne platby zo všetkých zariadení.

Prispôsobiteľný a preložiteľný obsah

S Booklux si môžete prispôsobiť a preložiť všetok obsah svojej rezervácie do akéhokoľvek jazyka, vrátane personalizovaných e-mailov a textových správ. To zaisťuje bezproblémový zážitok pre vašu rôznorodú klientelu.

Prehľadná analýza a prehľady

Booklux sleduje každú rezerváciu, aby vám v reálnom čase poskytol prehľad o najziskovejších a najobľúbenejších službách, ako aj o počte nových zákazníkov. Tieto cenné údaje vám pomôžu robiť informované rozhodnutia a optimalizovať prevádzku vášho jogového štúdia.

Prečo si vybrať Booklux pre svoje štúdio jogy?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je Booklux ideálnym rezervačným softvérom v štúdiu jogy:

 • Jednoduché nastavenie a 21-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • Vhodné pre jogové štúdiá všetkých veľkostí
 • Komplexné funkcie rezervácie a možnosti automatizácie
 • Integrácia s populárnymi platformami a platobnými metódami
 • Viacjazyčná podpora a prispôsobiteľný obsah
 • Prehľadná analytika a prehľady

Booklux ponúka rôzne možnosti automatizácie, ktoré pomáhajú plne zautomatizovať proces rezervácie vášho jogového štúdia a ušetriť čas pre vás aj vašich klientov.

často kladené otázky

 • Môžem použiť Booklux na viacerých miestach jogových štúdií?
  Áno, Booklux vám umožňuje pridať neobmedzený počet miest a spravovať ich všetky na jednom mieste.
 • Je Booklux dostupný vo viacerých jazykoch?
  Áno, Booklux je k dispozícii vo viac ako 25 jazykoch a umožňuje vám prispôsobiť a preložiť obsah vašej rezervácie do akéhokoľvek jazyka.
 • Ponúka Booklux mobilnú aplikáciu?
  Áno, Booklux ponúka bezplatnú špeciálnu zákaznícku aplikáciu (Agado) a aplikáciu na správu, ktoré sú k dispozícii na zariadeniach so systémom Android a iOS.
 • Môžem integrovať Booklux s mojou existujúcou webovou stránkou?
  Áno, Booklux je možné jednoducho integrovať s vašou existujúcou webovou stránkou vrátane WordPress. Môžete tiež pridať zobrazenie rezervácie alebo tlačidlo na ľubovoľnú webovú stránku.
 • Čo ak nemám webovú stránku?
  Žiaden problém! Booklux pre vás automaticky vytvorí jedinečnú rezervačnú stránku, ktorú môžete zdieľať na svojich profiloch sociálnych médií alebo kdekoľvek inde.
 • Koľko stojí Booklux?
  Booklux ponúka 21-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu bez potreby kreditnej karty. Po skúšobnej dobe sú k dispozícii cenové plány, ktoré vyhovujú potrebám vášho jogového štúdia.

Na záver

Na záver, Booklux je najlepším rezervačným systémom a softvérom na plánovanie jogového štúdia v roku 2024. Jeho komplexné funkcie, možnosti automatizácie a užívateľsky prívetivé rozhranie z neho robia neoceniteľný nástroj pre majiteľov jogových štúdií, ktorí chcú zefektívniť svoje operácie a zlepšiť zákaznícku skúsenosť. Vyskúšajte Booklux a uvidíte rozdiel, ktorý môže mať pre vaše štúdio jogy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Bookluxe a vidieť, ako môže pomôcť vašej firme prosperovať, navštívte nasledujúci odkaz: https://www.booklux.com/sk/yoga-studio-booking-system

Začnite s Bookluxom ešte dnes!

Vyskúšajte 21 dní zadarmo. Zrušiť kedykoľvek.

Spustite bezplatnú skúšobnú verziu

4.7 (95 ratings)

Copyright © 2011-2024 Booklux OÜ. Všetky práva vyhradené.