Bookluxi kohtumiste ajastamise tarkvara töötab sujuvalt ja turvaliselt Windowsi, macOS-i, iOS-i ja Android-seadmetega.

Milline on parim 2024. aasta ilusalongi broneerimistarkvara?

Täiusliku ilusalongi broneerimissüsteemi ja ajastamistarkvara otsimine võib olla hirmutav, kuna turul on palju võimalusi. Pärast põhjalikku uurimistööd ja analüüsi on selge, et Booklux paistab silma 2024. aasta parima ilusalongi broneerimissüsteemina.

Booklux pakub tähelepanuväärset kogemust nii ilusalongi omanikele kui ka nende klientidele, muutes selle väikeettevõtete parimaks broneerimistarkvaraks. Selles blogipostituses uurime Bookluxi funktsioone ja eeliseid ning arutleme, miks see ületab teisi ilusalongide broneerimissüsteeme.

Bookluxi broneerimistarkvara omadused

Booklux on kohandatav ja skaleeritav lahendus, mis sobib igas suuruses ettevõtetele, alates väikestest sõltumatutest salongidest kuni suurte kettideni. Tarkvara on mõeldud erinevatele ilutööstuse kutsealadele ja teenustele, sealhulgas, kuid mitte ainult: juuksurisalongid, juuksurisalongid, meigikunstnikud, kosmeetikud, ripsmetehnikud, küünesalongid, vahatamissalongid ning tätoveerimis- ja augustamisstuudiod.

Mitmekeelne tugi: 25+ keelt

Booklux on saadaval enam kui 25 keeles, muutes selle kättesaadavaks kasutajatele üle kogu maailma. See mitmekeelne tugi võimaldab ilusalongide omanikel teenindada mitmesuguseid kliente ja laiendada oma äritegevust ülemaailmselt.

Kliendirakendus: sealhulgas tasuta mobiilirakendus

Booklux pakub spetsiaalset kliendirakendust Agado, mis on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele. Agado pakub parimat kasutuskogemust ja arvukalt eeliseid nii ilusalongi omanikele kui ka nende klientidele, nagu lihtne broneerimine, õigeaegsed meeldetuletused ja isikupärastatud pakkumised.

Haldusrakendus: sealhulgas tasuta mobiilirakendus

Booklux pakub ka haldusrakendust, mis on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele. See rakendus aitab ilusalongi omanikel hõlpsalt hallata oma broneeringuid, ajakavasid ja töötajaid, tagades sujuva äritegevuse.

Broneerimisfunktsioonid

Booklux pakub laias valikus broneerimisfunktsioone, mis vastavad ilusalongide omanike ja nende klientide vajadustele. Nende funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Lihtne online broneerimine ja kohtumiste ajaplaneerimine
 • Automaatsed meeldetuletused ja märguanded
 • Kohandatav broneerimiskalender
 • Kliendihaldus ja ajaloo jälgimine
 • Töötajate juhtimine ja ajakava koostamine
 • Ressursi- ja teenusehaldus
 • Korduvad broneeringud ja grupibroneeringud
 • Ootenimekirjade haldamine
 • Maksete töötlemine ja arveldamine
 • Integreerimine populaarsete platvormide ja teenustega

Paindlikud graafikud ja vahetuste haldamine

Booklux võimaldab ilusalongi omanikel hõlpsalt luua ja hallata oma meeskonna ajakavasid ja vahetusi. See paindlikkus tagab, et töötajad saavad oma aega tõhusalt jaotada ja pakkuda oma klientidele parimat teenust.

Korduvad broneeringud

Bookluxi abil saavad ilusalongi omanikud hõlpsasti seadistada ja hallata oma klientide korduvaid broneeringuid. See funktsioon aitab klientidel hoida järjepidevat kohtumiste ajakava ja tagab, et salongiomanikud saavad oma broneeringuid ja tulusid maksimeerida.

Integratsioonid ja maksete töötlemine

Booklux integreerub sujuvalt populaarsete platvormide ja teenustega, muutes ilusalongide omanike jaoks oma ettevõtte juhtimise lihtsaks. Tarkvara toetab ka turvalisi digimakseid kõikidest seadmetest ja levinud makseviise, tagades klientidele sujuva ja mugava makseprotsessi.

Miks valida oma ilusalongi jaoks Booklux?

On mitmeid põhjuseid, miks Booklux on ilusalongide broneerimistarkvara jaoks parim valik:

 • Kasutajasõbralik liides nii klientidele kui ka ettevõtete omanikele
 • Kohandatav ja kohandatav teie ilusalongi konkreetsetele vajadustele
 • Mitmekeelne tugi ülemaailmse klientuuri rahuldamiseks
 • Põhjalikud broneerimisfunktsioonid tõhusaks kohtumiste haldamiseks
 • Sujuv integreerimine populaarsete platvormide ja teenustega
 • Turvaline maksete töötlemine ja arveldamine

Bookluxi abil saavad ilusalongi omanikud hõlpsalt hallata oma ajakavasid, töötajaid ja broneeringuid, tagades, et nad saavad pakkuda oma klientidele parimat teenust.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kuidas ma saan Bookluxi oma ilusalongi jaoks seadistada?
  Bookluxi seadistamine ilusalongi jaoks on lihtne ja kiire. Saate hõlpsasti lisada oma veebisaidile broneerimisvaate või -nupu või lihtsalt jagada oma unikaalset Bookluxi broneerimislehte oma sotsiaalmeedia profiilides. Kui vajate abi, on Bookluxi meeskond alati valmis teid alustama.
 • Kui palju Booklux maksab?
  Booklux pakub 21-päevast tasuta prooviperioodi, mis võimaldab teil tarkvara testida enne tasulise plaani sõlmimist. Varjatud tasusid ega pikaajalisi lepinguid pole ning saate igal ajal tühistada. Hinnakujunduse üksikasjad leiate Bookluxi veebisaidilt.
 • Kas ma saan Bookluxi oma mobiilseadmes kasutada?
  Jah, Booklux pakub tasuta mobiilirakendusi nii klientidele (Agado) kui ka haldamisele, mis on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele. Need rakendused pakuvad sujuvat kogemust kohtumiste broneerimiseks ja haldamiseks liikvel olles.
 • Kas Booklux integreerub teiste platvormide ja teenustega?
  Booklux integreerub populaarsete platvormide ja teenustega, nagu Google Analytics, Google Tag Manager, Meta Facebook Pixel ja Mailchimp, muutes teie ettevõtte ja turundustegevuse haldamise lihtsaks.
 • Kuidas saan Bookluxiga makseid vastu võtta?
  Booklux toetab turvalist digitaalset maksete töötlemist kõigist seadmetest ja levinud makseviisidest. Saate seadistada oma klientidele automaatseid makseid, muutes makseprotsessi mugavamaks ja parandades oma rahavoogu.
 • Kas ma saan oma ilusalongi broneerimisprotsessi kohandada?
  Jah, Booklux pakub kohandatavat broneerimiskalendrit ja erinevaid sätteid, et kohandada broneerimisprotsess vastavalt teie ilusalongi erivajadustele. Samuti saate tõlkida ja isikupärastada kogu broneeringusisu, sealhulgas meilid ja tekstisõnumid, et see sobiks teie kaubamärgiga.

Kokkuvõtteks

Kokkuvõtteks võib öelda, et õige ilusalongi broneerimistarkvara valimine on kohtumiste sujuvamaks muutmiseks, personali haldamiseks ja kliendikogemuse parandamiseks ülioluline. Meie soovitatud tarkvara paistab oma tugevate funktsioonide ja võimalustega silma 2024. aastal ilusalongide juhtiva valikuna. Avastage eelised ise ja vaadake, kuidas teie salong õitseb.

Bookluxi kohta lisateabe saamiseks ja selle kohta, kuidas see teie ettevõttel edu saavutada, külastage järgmist linki: https://www.booklux.com/et/salon-booking-system

Alustage Bookluxiga juba täna!

Proovige 21 päeva tasuta. Tühistage igal ajal.

Alustage tasuta prooviperioodi

4.7 (59 ratings)

Autoriõigus © 2011-2024 Booklux OÜ. Kõik õigused kaitstud.