Програмне забезпечення Booklux для планування зустрічей безперебійно та безпечно працює з пристроями Windows, macOS, iOS та Android.

Яке програмне забезпечення для бронювання салонів краси найкраще у 2024 році?

Пошуки ідеальної системи бронювання салонів краси та програмного забезпечення для планування можуть бути складними, оскільки на ринку доступні численні варіанти. Після обширних досліджень і аналізу стало зрозуміло, що Booklux виділяється як найкраща система бронювання салонів краси на 2024 рік.

Booklux пропонує надзвичайний досвід як для власників салонів краси, так і для їхніх клієнтів, що робить його найкращим програмним забезпеченням для бронювання для малого бізнесу. У цій публікації в блозі ми розглянемо функції та переваги Booklux і обговоримо, чому вона перевершує інші системи бронювання салонів краси.

Особливості програмного забезпечення для бронювання Booklux

Booklux — адаптивне та масштабоване рішення, яке підходить для підприємств будь-якого розміру, від невеликих незалежних салонів до великих мереж. Програмне забезпечення обслуговує різні професії та послуги в індустрії краси, включаючи, але не обмежуючись: перукарнями, перукарнями, візажистами, косметологами, фахівцями з нарощування вій, манікюрними салонами, салонами воскової епіляції та студіями татуювання та пірсингу.

Багатомовна підтримка: 25+ мов

Booklux доступний більш ніж 25 мовами, що робить його доступним для користувачів у всьому світі. Ця багатомовна підтримка дозволяє власникам салонів краси обслуговувати різноманітних клієнтів і розширювати свій бізнес у всьому світі.

Клієнтський додаток: включаючи безкоштовний мобільний додаток

Booklux пропонує спеціальний клієнтський додаток під назвою Agado, який доступний для пристроїв Android та iOS. Agado забезпечує найкращу взаємодію з користувачами та численні переваги як для власників салонів краси, так і для їхніх клієнтів, такі як просте бронювання, своєчасні нагадування та персоналізовані пропозиції.

Додаток для керування: включаючи безкоштовний мобільний додаток

Booklux також пропонує програму для керування, яка доступна для пристроїв Android та iOS. Ця програма допомагає власникам салонів краси з легкістю керувати своїми бронюваннями, розкладами та співробітниками, забезпечуючи безперебійну роботу бізнесу.

Особливості бронювання

Booklux пропонує широкий спектр функцій бронювання, які задовольняють потреби власників салонів краси та їхніх клієнтів. Ці функції включають:

 • Просте онлайн-бронювання та планування зустрічей
 • Автоматичні нагадування та повідомлення
 • Настроюваний календар бронювання
 • Керування клієнтами та відстеження історії
 • Управління персоналом і планування
 • Управління ресурсами та послугами
 • Повторювані замовлення та групові замовлення
 • Ведення списку очікування
 • Обробка платежів і виставлення рахунків
 • Інтеграція з популярними платформами та сервісами

Гнучкий графік і управління змінами

Booklux дозволяє власникам салонів краси з легкістю створювати та керувати графіками та змінами своєї команди. Ця гнучкість гарантує, що співробітники можуть ефективно розподіляти свій час і надавати найкращі послуги своїм клієнтам.

Повторювані бронювання

За допомогою Booklux власники салонів краси можуть легко налаштувати регулярні бронювання для своїх клієнтів і керувати ними. Ця функція допомагає клієнтам підтримувати постійний графік зустрічей і гарантує, що власники салонів можуть максимізувати свої бронювання та дохід.

Інтеграція та обробка платежів

Booklux легко інтегрується з популярними платформами та сервісами, що полегшує керування бізнесом для власників салонів краси. Програмне забезпечення також підтримує безпечні цифрові платежі з усіх пристроїв і загальні методи оплати, забезпечуючи плавний і зручний процес оплати для клієнтів.

Чому варто вибрати Booklux для свого салону краси?

Є кілька причин, чому Booklux є найкращим вибором програмного забезпечення для бронювання салонів краси:

 • Зручний інтерфейс як для клієнтів, так і для власників бізнесу
 • Налаштовується та адаптується до конкретних потреб вашого салону краси
 • Багатомовна підтримка для обслуговування глобальної клієнтури
 • Комплексні функції бронювання для ефективного керування зустрічами
 • Повна інтеграція з популярними платформами та сервісами
 • Безпечна обробка платежів і виставлення рахунків

За допомогою Booklux власники салонів краси можуть легко керувати своїм розкладом, персоналом і бронюваннями, гарантуючи, що вони можуть надавати найкращі послуги своїм клієнтам.

Питання що часто задаються

 • Як налаштувати Booklux для свого салону краси?
  Налаштувати Booklux для свого салону краси просто та швидко. Ви можете легко додати перегляд або кнопку бронювання на свій веб-сайт або просто поділитися своєю унікальною сторінкою бронювання Booklux у своїх профілях соціальних мереж. Якщо вам потрібна допомога, команда Booklux завжди готова допомогти вам почати роботу.
 • Скільки коштує Booklux?
  Booklux пропонує 21-денну безкоштовну пробну версію, що дозволяє протестувати програмне забезпечення перед тим, як вибрати платний план. Немає прихованих комісій чи довгострокових контрактів, і ви можете будь-коли скасувати підписку. Детальну інформацію про ціни можна знайти на сайті Booklux.
 • Чи можу я використовувати Booklux на своєму мобільному пристрої?
  Так, Booklux пропонує безкоштовні мобільні програми як для клієнтів (Agado), так і для керування, доступні для пристроїв Android та iOS. Ці програми забезпечують бездоганний досвід для бронювання та керування зустрічами на ходу.
 • Чи інтегрується Booklux з іншими платформами та службами?
  Booklux інтегрується з такими популярними платформами та службами, як Google Analytics, Google Tag Manager, Meta Facebook Pixel і Mailchimp, що полегшує керування вашим бізнесом і маркетинговими зусиллями.
 • Як я можу приймати платежі через Booklux?
  Booklux підтримує безпечну обробку цифрових платежів із усіх пристроїв і звичайних методів оплати. Ви можете налаштувати автоматичні платежі для своїх клієнтів, що зробить процес оплати більш зручним і покращить ваш грошовий потік.
 • Чи можу я налаштувати процес бронювання для свого салону краси?
  Так, Booklux пропонує настроюваний календар бронювання та різні параметри, щоб пристосувати процес бронювання до конкретних потреб вашого салону краси. Ви також можете перекладати та персоналізувати весь вміст бронювання, включаючи електронні листи та текстові повідомлення, відповідно до вашого бренду.

На закінчення

Підсумовуючи, вибір правильного програмного забезпечення для бронювання салону краси має вирішальне значення для оптимізації записів на зустріч, управління персоналом і покращення взаємодії з клієнтами. Завдяки своїм надійним функціям і можливостям рекомендоване нами програмне забезпечення виділяється як провідний вибір для салонів краси в 2024 році. Відкрийте для себе переваги та спостерігайте, як ваш салон процвітає.

Щоб дізнатися більше про Booklux і побачити, як він може допомогти вашому бізнесу процвітати, перейдіть за цим посиланням: https://www.booklux.com/uk/salon-booking-system

Почніть роботу з Booklux сьогодні!

Спробуйте 21 день безкоштовно. Скасувати будь-коли.

Розпочніть безкоштовну пробну версію

4.7 (59 ratings)

Авторське право © 2011-2024 Booklux OÜ. Всі права захищені.