„Booklux“ susitikimų planavimo programinė įranga sklandžiai ir saugiai veikia su „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Kokia yra geriausia grožio salono užsakymo programinė įranga 2024 m.?

Tobulos grožio salono užsakymo sistemos ir planavimo programinės įrangos ieškojimas gali būti bauginantis, nes rinkoje yra daug galimybių. Po išsamių tyrimų ir analizės akivaizdu, kad „Booklux“ išsiskiria kaip geriausia 2024 m. grožio salonų rezervavimo sistema.

„Booklux“ siūlo nuostabią patirtį tiek grožio salonų savininkams, tiek jų klientams, todėl tai yra geriausia užsakymo programinė įranga mažoms įmonėms. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime „Booklux“ funkcijas ir privalumus bei aptarsime, kodėl ji pranoksta kitas grožio salonų rezervavimo sistemas.

Booklux užsakymo programinės įrangos savybės

Booklux yra pritaikomas ir keičiamo dydžio sprendimas, tinkantis įvairaus dydžio įmonėms – nuo mažų nepriklausomų salonų iki didelių tinklų. Programinė įranga skirta įvairioms grožio pramonės profesijoms ir paslaugoms, įskaitant, bet tuo neapsiribojant: kirpyklas, kirpyklas, makiažo meistrus, kosmetologus, blakstienų meistrus, nagų salonus, vaškavimo salonus ir tatuiruočių bei auskarų vėrimo studijas.

Daugiakalbis palaikymas: daugiau nei 25 kalbos

„Booklux“ yra prieinama daugiau nei 25 kalbomis, todėl ji yra prieinama vartotojams visame pasaulyje. Šis daugiakalbis palaikymas leidžia grožio salonų savininkams aptarnauti įvairius klientus ir plėsti savo verslą visame pasaulyje.

Kliento programa: įskaitant nemokamą programą mobiliesiems

„Booklux“ siūlo specialią kliento programą „Agado“, kurią galima naudoti „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. „Agado“ suteikia geriausią vartotojo patirtį ir daugybę privalumų tiek grožio salonų savininkams, tiek jų klientams, pvz., paprastą užsakymą, laiku pateikiamus priminimus ir asmeninius pasiūlymus.

Valdymo programa: įskaitant nemokamą programą mobiliesiems

„Booklux“ taip pat siūlo valdymo programą, skirtą „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Ši programa padeda grožio salonų savininkams lengvai tvarkyti savo užsakymus, tvarkaraščius ir personalo narius, užtikrindama sklandžią verslo veiklą.

Užsakymo funkcijos

Booklux siūlo platų užsakymo funkcijų asortimentą, kuris patenkina grožio salonų savininkų ir jų klientų poreikius. Šios funkcijos apima:

 • Lengva rezervacija internetu ir susitikimų planavimas
 • Automatiniai priminimai ir pranešimai
 • Pritaikomas rezervavimo kalendorius
 • Klientų valdymas ir istorijos sekimas
 • Darbuotojų valdymas ir planavimas
 • Išteklių ir paslaugų valdymas
 • Pasikartojantys ir grupiniai užsakymai
 • Laukiančiųjų sąrašų valdymas
 • Mokėjimų apdorojimas ir sąskaitų faktūrų išrašymas
 • Integracija su populiariomis platformomis ir paslaugomis

Lankstus grafikas ir pamainų valdymas

„Booklux“ leidžia grožio salonų savininkams lengvai sudaryti ir valdyti savo komandos tvarkaraščius ir pamainas. Šis lankstumas užtikrina, kad darbuotojai gali efektyviai paskirstyti savo laiką ir teikti geriausias paslaugas savo klientams.

Pasikartojantys užsakymai

Naudodami Booklux grožio salonų savininkai gali lengvai nustatyti ir valdyti pasikartojančius savo klientų užsakymus. Ši funkcija padeda klientams išlaikyti nuoseklų susitikimų tvarkaraštį ir užtikrina, kad salonų savininkai galėtų maksimaliai padidinti savo užsakymus ir pajamas.

Integracijos ir mokėjimų apdorojimas

„Booklux“ sklandžiai integruojasi su populiariomis platformomis ir paslaugomis, todėl grožio salonų savininkai gali lengvai valdyti savo verslą. Programinė įranga taip pat palaiko saugius skaitmeninius mokėjimus iš visų įrenginių ir įprastus mokėjimo būdus, užtikrindama sklandų ir patogų mokėjimo procesą klientams.

Kodėl verta rinktis Booklux savo grožio salonui?

Yra keletas priežasčių, kodėl Booklux yra geriausias grožio salonų užsakymo programinės įrangos pasirinkimas:

 • Patogi sąsaja tiek klientams, tiek verslo savininkams
 • Pritaikoma ir pritaikoma prie konkrečių jūsų grožio salono poreikių
 • Daugiakalbis palaikymas, skirtas pasaulinei klientų grupei
 • Išsamios užsakymo funkcijos efektyviam susitikimų valdymui
 • Sklandi integracija su populiariomis platformomis ir paslaugomis
 • Saugus mokėjimų apdorojimas ir sąskaitų faktūrų išrašymas

Naudodami „Booklux“ grožio salonų savininkai gali lengvai tvarkyti savo tvarkaraščius, personalo narius ir užsakymus, užtikrindami, kad jie gali teikti geriausias paslaugas savo klientams.

Dažnai užduodami klausimai

 • Kaip nustatyti „Booklux“ savo grožio salone?
  „Booklux“ jūsų grožio salone nustatymas yra paprastas ir greitas. Galite lengvai pridėti užsakymo rodinį ar mygtuką prie savo svetainės arba tiesiog bendrinti unikalų Booklux užsakymo puslapį savo socialinės žiniasklaidos profiliuose. Jei jums reikia pagalbos, Booklux komanda visada pasiruošusi padėti jums pradėti.
 • Kiek kainuoja Booklux?
  „Booklux“ siūlo 21 dienos nemokamą bandomąją versiją, leidžiančią išbandyti programinę įrangą prieš įsipareigojant pagal mokamą planą. Nėra jokių paslėptų mokesčių ar ilgalaikių sutarčių ir galite bet kada atšaukti. Išsamią informaciją apie kainas galite rasti Booklux svetainėje.
 • Ar galiu naudoti Booklux savo mobiliajame įrenginyje?
  Taip, „Booklux“ siūlo nemokamas mobiliąsias programėles tiek klientams („Agado“), tiek valdymui, prieinamas „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Šios programos užtikrina sklandų susitikimų užsakymo ir tvarkymo procesą keliaujant.
 • Ar „Booklux“ integruojasi su kitomis platformomis ir paslaugomis?
  „Booklux“ integruojasi su populiariomis platformomis ir paslaugomis, tokiomis kaip „Google Analytics“, „Google Tag Manager“, „Meta Facebook Pixel“ ir „Mailchimp“, todėl lengva valdyti verslą ir rinkodaros pastangas.
 • Kaip galiu priimti mokėjimus su Booklux?
  Booklux palaiko saugų skaitmeninių mokėjimų apdorojimą iš visų įrenginių ir įprastus mokėjimo būdus. Galite nustatyti automatinius mokėjimus savo klientams, kad mokėjimo procesas būtų patogesnis ir pagerintų pinigų srautus.
 • Ar galiu pritaikyti savo grožio salono užsakymo procesą?
  Taip, „Booklux“ siūlo pritaikomą rezervavimo kalendorių ir įvairius nustatymus, kad užsakymo procesą būtų galima pritaikyti prie konkrečių jūsų grožio salono poreikių. Taip pat galite išversti ir suasmeninti visą užsakymo turinį, įskaitant el. laiškus ir teksto pranešimus, kad atitiktų jūsų prekės ženklą.

Apibendrinant

Apibendrinant galima pasakyti, kad norint supaprastinti susitikimus, valdyti personalą ir pagerinti klientų patirtį, labai svarbu pasirinkti tinkamą grožio salono užsakymo programinę įrangą. Tvirta funkcijomis ir galimybėmis mūsų rekomenduojama programinė įranga išsiskiria kaip pagrindinis grožio salonų pasirinkimas 2024 m. Atraskite pranašumus patys ir stebėkite, kaip jūsų salonas klesti.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Booklux“ ir sužinoti, kaip ji gali padėti jūsų verslui klestėti, apsilankykite šioje nuorodoje: https://www.booklux.com/lt/salon-booking-system

Pradėkite naudotis „Booklux“ šiandien!

1 mėnesis nemokamai. Jokių pradinių mokesčių.

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją

4.7 (59 ratings)

Autoriaus teisės © 2024 Booklux OÜ. Visos teisės saugomos.