Bookluxi kohtumiste ajastamise tarkvara töötab sujuvalt ja turvaliselt Windowsi, macOS-i, iOS-i ja Android-seadmetega.

Milline on parim squashiväljakute broneerimistarkvara 2024. aastal?

Squashiklubi omaniku või juhina võib täiusliku broneerimissüsteemi leidmine olla väljakutse. Kuna saadaval on nii palju võimalusi, on ülioluline valida broneerimistarkvara, mis vastab teie klubi erivajadustele ja tagab teie klientidele sujuva kogemuse. Pärast põhjalikku uurimistööd oleme avastanud, et **Booklux** paistab silma 2024. aasta parima squashiväljakute broneerimissüsteemi ja ajakavade koostamise tarkvarana.

Selles blogipostituses käsitleme funktsioone, mis muudavad Bookluxi squashiväljakute haldustarkvara parimaks valikuks, ja selgitame, miks see on sporditööstuse väikeettevõtete jaoks kohustuslik broneerimisrakendus. Selle postituse lõpuks saate aru, miks Booklux on teie squashiklubi jaoks parim lahendus.

Bookluxi peamised omadused

Booklux on loodud igas suuruses squashiklubide jaoks, pakkudes kõikehõlmavat funktsioonide komplekti, mis lihtsustavad broneerimisprotsessi ja parandavad üldist klubihaldust. Siin on mõned põhifunktsioonid, mis muudavad Bookluxi squashiväljakute broneerimistarkvara jaoks parimaks valikuks:

1. Lihtsalt kasutatav liides

Bookluxil on kasutajasõbralik liides, mis on nii intuitiivne kui ka visuaalselt atraktiivne. See muudab teie squashiväljakute haldamise imelihtsaks, tagades nii teile kui ka teie klientidele platvormi kasutamise nauditava kogemuse.

2. Kohandatavad broneerimisvalikud

Booklux võimaldab teil kohandada oma broneerimisvalikuid, sealhulgas saadaolevaid aegu, kestusi ja hindu. See paindlikkus tagab, et teie squashiklubi saab pakkuda igale kliendile isikupärastatud kogemust, julgustades korduvaid broneeringuid ja lojaalsust.

3. Automatiseeritud teatised ja meeldetuletused

Bookluxiga saate seadistada oma klientidele automaatseid märguandeid ja meeldetuletusi, tagades, et nad ei jäta kunagi broneeringut vahele. See funktsioon aitab vähendada mitteilmumisi ja viimase hetke tühistamisi, säästes kokkuvõttes teie klubi aega ja raha.

Täiendavad broneerimisfunktsioonid

Booklux pakub laia valikut lisafunktsioone, mis aitavad teie squashiklubil sujuvamalt ja tõhusamalt töötada. Nende funktsioonide hulka kuuluvad:

 • - Rahakott: võimaldab klientidel varasematest tühistamistest saadud raha uuesti kasutada uute aegade broneerimiseks, säästes teid tagasimaksete, pangatasude ja ülekandeaegade eest.
 • - Automaatne valgustus: säästke raha elektriarvetelt, automatiseerides oma valgustussüsteemi vastavalt broneerimisaegadele.
 • - Suure ekraani ja kioski režiim: kuvage välisel monitoril või teleris broneeringute ülevaadet või kasutage ööpäevaringseks iseteeninduseks kioskirežiimi.
 • - Turvaline biomeetriline juurdepääs: automatiseerige klientidele juurdepääs Gatenetsi pilvepõhise biomeetrilise lahendusega, tuvastades kliendid näo, peopesa või sõrmejälje järgi.
 • - Juurdepääs koodi/kaardiga: pärast edukat broneerimist ja maksmist saatke klientidele automaatselt genereeritud pääsukoodid tekstisõnumi või meili teel.
 • - Meeskonnahaldus: looge töötajatele individuaalsed kasutajakontod, et hallata ja ette valmistada broneeringuid.
 • - Mitme keele tugi: professionaalselt tõlgitud enam kui 25 keelde, mis võimaldab teil kohandada ja tõlkida kogu broneeringu sisu mis tahes keelde.
 • - Integratsioonid: looge ühendus eelseadistatud integratsioonidega usaldusväärsete ettevõtetega üle kogu maailma.
 • - Analüütika: saate ülevaate kõige tulusamatest ja populaarsematest teenustest ning uute klientide arvust.
 • - Agado rakendus: spetsiaalne klientide broneerimisrakendus, mis pakub parimat kasutajakogemust ja palju eeliseid nii teile kui ka teie klientidele.

Mis eristab Bookluxi?

Booklux paistab teistest squashiväljakute broneerimistarkvaradest silma oma paindlikkuse, kasutajasõbralikkuse ja kõikehõlmavate funktsioonide poolest. Olles keskendunud sujuva kogemuse pakkumisele nii klubiomanikele kui ka klientidele, on Booklux oluline tööriist igale squashiklubile, kes soovib oma broneerimis- ja haldusprotsesse parandada.

Lihtne integreerimine

Bookluxi saab hõlpsasti integreerida oma olemasoleva veebisaidiga või kasutada ainulaadset Bookluxi broneerimislehte, mis luuakse teile automaatselt. See tähendab, et saate platvormi kasutama hakata kohe, ilma et peaksite muretsema uue veebisaidi loomise või olemasoleval ulatuslike muudatuste tegemise pärast.

Taskukohane ja tasuta prooviversioon

Booklux pakub 21-päevast tasuta prooviperioodi, mis võimaldab teil testida platvormi ja selle funktsioone enne tellimuse sõlmimist. See muudab selle taskukohaseks valikuks väikeettevõtetele ja tagab, et olete enne tarkvarasse investeerimist oma valikus kindel.

Miks valida oma squashiklubi jaoks Booklux?

On mitmeid põhjuseid, miks Booklux on teie squashiklubi broneerimistarkvara jaoks parim valik:

 • - Kasutajasõbralik liides ja kohandatavad valikud.
 • - Lai valik funktsioone, mis on loodud teie broneerimisprotsessi sujuvamaks muutmiseks ja klubihalduse parandamiseks.
 • - Lihtne integreerimine teie olemasoleva veebisaidi või ainulaadse Bookluxi broneerimislehega.
 • - Mitmekeelne tugi kaasavama broneerimiskogemuse tagamiseks.
 • - 21-päevane tasuta prooviperiood platvormi testimiseks enne kohustuse võtmist.
 • - Spetsiaalne klienditugi, mis aitab teil tarkvarast maksimumi võtta.

Booklux pakub erinevaid automatiseerimisvõimalusi, mis aitavad teie squashiklubil tõhusamalt töötada, säästa raha ja pakkuda klientidele paremat kogemust.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kuidas ma saan Bookluxi oma olemasoleva veebisaidiga integreerida?
  Saate hõlpsasti lisada oma olemasolevale veebisaidile broneerimisvaate või -nupu, võimaldades klientidel pääseda Bookluxi platvormile otse teie saidilt. Teise võimalusena võite kasutada oma klubi jaoks pakutavat unikaalset Bookluxi broneerimislehte.
 • Kas Booklux sobib väikestele squashiklubidele?
  Absoluutselt! Booklux on mõeldud igas suuruses squashiklubide jaoks, pakkudes kõikehõlmavat funktsioonide komplekti, mis aitavad igal klubil oma broneerimisprotsessi sujuvamaks muuta ja üldist juhtimist parandada.
 • Kas ma saan Bookluxi kasutada oma eelistatud keeles?
  Jah, Booklux toetab enam kui 25 keelt, mis võimaldab teil kohandada ja tõlkida kogu broneeringusisu, sealhulgas isikupärastatud meilid ja tekstisõnumid, mis tahes vajalikesse keeltesse.
 • Millist tuge Booklux pakub?
  Booklux pakub spetsiaalset kliendituge, mis aitab teil tarkvarast maksimumi võtta ja võimalikke probleeme lahendada. Saate tugimeeskonnaga ühendust võtta e-posti, reaalajas vestluse või telefoni teel.
 • Kas on mingeid lisafunktsioone, mida saan oma Bookluxi tellimusele lisada?
  Booklux pakub mitmeid lisafunktsioone, nagu rahakott, automaatne valgustus, suure ekraani ja kioski režiim, turvaline biomeetriline juurdepääs ja juurdepääs koodi/kaardiga, mis aitavad teil klubi tegevust veelgi automatiseerida ja täiustada. Mõned funktsioonid võivad nõuda lisatasusid või tellimuspakette.
 • Kas ma saan oma broneeringuandmeid Bookluxist edasiseks analüüsiks eksportida?
  Jah, saate oma broneeringuandmed Bookluxist edasiseks analüüsiks alla laadida ja eksportida. Lisaks saate üksikasjalikuma ülevaate saamiseks ja optimeerimiseks platvormi ühendada Google Analyticsi, Google Tag Manageri ja Meta Facebook Pixeliga.

Kokkuvõtteks

Kokkuvõtteks võib öelda, et Booklux on 2024. aasta parim squashiväljakute broneerimistarkvara, mis pakub terviklikku, kasutajasõbralikku ja taskukohast lahendust igas suuruses squashiklubidele. Oma laia valiku funktsioonide ja automatiseerimisvõimalustega saab Booklux aidata teil broneerimisprotsessi sujuvamaks muuta, klubihaldust parandada ja kliendikogemust parandada. Proovige 21-päevast tasuta prooviperioodi juba täna ja kogege erinevust ise.

Bookluxi kohta lisateabe saamiseks ja selle kohta, kuidas see teie ettevõttel edu saavutada, külastage järgmist linki: https://www.booklux.com/et/squash-courts-booking-system

Alustage Bookluxiga juba täna!

Proovige 21 päeva tasuta. Tühistage igal ajal.

Alustage tasuta prooviperioodi

4.7 (104 ratings)

Autoriõigus © 2011-2024 Booklux OÜ. Kõik õigused kaitstud.