Booklux tikšanās plānošanas programmatūra nevainojami un droši darbojas ar Windows, macOS, iOS un Android ierīcēm.

Kāda ir labākā skvoša laukumu rezervēšanas programmatūra 2024. gadā?

Kā skvoša kluba īpašniekam vai vadītājam ideālās rezervēšanas sistēmas atrašana var būt izaicinājums. Tā kā ir pieejamas tik daudz iespēju, ir ļoti svarīgi izvēlēties rezervēšanas programmatūru, kas atbilst jūsu kluba īpašajām vajadzībām un nodrošina netraucētu pieredzi jūsu klientiem. Pēc plašas izpētes esam atklājuši, ka **Booklux** izceļas kā labākā skvoša laukumu rezervēšanas sistēma un plānošanas programmatūra 2024. gadam.

Šajā emuāra ierakstā mēs apskatīsim funkcijas, kas padara Booklux par labāko skvoša laukumu pārvaldības programmatūras izvēli, un paskaidrosim, kāpēc tā ir obligāta rezervēšanas lietotne mazajiem sporta nozares uzņēmumiem. Šīs ziņas beigās jūs sapratīsit, kāpēc Booklux ir labākais risinājums jūsu skvoša klubam.

Booklux galvenās iezīmes

Booklux ir paredzēts visu izmēru skvoša klubiem, nodrošinot visaptverošu funkciju kopumu, kas racionalizē rezervēšanas procesu un uzlabo vispārējo klubu pārvaldību. Šeit ir norādītas dažas no galvenajām funkcijām, kas padara Booklux par labāko izvēli skvoša laukumu rezervēšanas programmatūrai:

1. Viegli lietojams interfeiss

Booklux lepojas ar lietotājam draudzīgu interfeisu, kas ir gan intuitīvs, gan vizuāli pievilcīgs. Tas padara skvoša laukumu pārvaldību vienkāršu, nodrošinot, ka gan jums, gan jūsu klientiem platformas izmantošana ir patīkama.

2. Pielāgojamas rezervēšanas iespējas

Booklux ļauj pielāgot rezervācijas iespējas, tostarp pieejamos laika nišas, ilgumus un cenas. Šī elastība nodrošina, ka jūsu skvoša klubs var nodrošināt personalizētu pieredzi katram klientam, veicinot atkārtotas rezervācijas un lojalitāti.

3. Automatizēti paziņojumi un atgādinājumi

Izmantojot Booklux, varat iestatīt automātiskus paziņojumus un atgādinājumus saviem klientiem, nodrošinot, ka viņi nekad nepalaiž garām rezervāciju. Šī funkcija palīdz samazināt neierašanos un pēdējā brīža atcelšanu, galu galā ietaupot jūsu kluba laiku un naudu.

Papildu rezervēšanas iespējas

Booklux piedāvā plašu papildu funkciju klāstu, kas var palīdzēt jūsu skvoša klubam darboties raitāk un efektīvāk. Šīs funkcijas ietver:

 • - Maks: ļauj klientiem atkārtoti izmantot naudu no iepriekšējām atcelšanām, lai rezervētu jaunus laika nišas, tādējādi ietaupot jūs no atmaksas, bankas maksas un pārskaitījuma laika.
 • - Automātiskais apgaismojums: ietaupiet naudu par elektrības rēķiniem, automatizējot apgaismojuma sistēmu atbilstoši rezervācijas laikiem.
 • - Lielā ekrāna un kioska režīms: parādiet rezervāciju pārskatu ārējā monitorā vai televizorā vai izmantojiet kioska režīmu diennakts pašapkalpošanai.
 • - Droša biometriskā piekļuve: automatizējiet klientu piekļuvi, izmantojot Gatenets mākoņdatošanas biometrisko risinājumu, atpazīstot klientus pēc sejas, plaukstas vai pirksta nospieduma.
 • - Piekļuve ar kodu/karti: pēc veiksmīgas rezervācijas un maksājuma nosūtiet klientiem automātiski ģenerētus piekļuves kodus, izmantojot īsziņu vai e-pastu.
 • - Komandas vadība: izveidojiet individuālus lietotāju kontus, lai darbinieki varētu pārvaldīt un sagatavot savas rezervācijas.
 • - Vairāku valodu atbalsts: profesionāli tulkots vairāk nekā 25 valodās, kas ļauj pielāgot un tulkot visu rezervācijas saturu jebkurā valodā.
 • - Integrācijas: izveidojiet savienojumu ar iepriekš izveidotām integrācijām ar uzticamiem uzņēmumiem visā pasaulē.
 • - Analytics: iegūstiet ieskatu par ienesīgākajiem un populārākajiem pakalpojumiem, kā arī par jauno klientu skaitu.
 • - Agado lietotne: īpaša klientu rezervēšanas lietotne, kas piedāvā vislabāko lietotāja pieredzi un daudzas priekšrocības gan jums, gan jūsu klientiem.

Kas atšķir Booklux?

Booklux izceļas no citām skvoša laukumu rezervēšanas programmām, pateicoties tās elastībai, lietotājam draudzīgumam un visaptverošajām funkcijām. Fokusējoties uz netraucētas pieredzes nodrošināšanu gan klubu īpašniekiem, gan klientiem, Booklux ir būtisks rīks jebkuram skvoša klubam, kas vēlas uzlabot savus rezervēšanas un pārvaldības procesus.

Viegla integrācija

Booklux var viegli integrēt ar jūsu esošo vietni, vai arī varat izmantot unikālo Booklux rezervēšanas lapu, kas tiek automātiski izveidota jums. Tas nozīmē, ka varat sākt lietot platformu uzreiz, neuztraucoties par jaunas vietnes izveidi vai apjomīgām izmaiņām esošajā.

Pieejamība un bezmaksas izmēģinājums

Booklux piedāvā 21 dienas bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas ļauj pārbaudīt platformu un tās funkcijas pirms abonēšanas. Tas padara to par pieņemamu iespēju maziem uzņēmumiem un nodrošina, ka esat pārliecināts par savu izvēli, pirms ieguldāt programmatūrā.

Kāpēc izvēlēties Booklux savam skvoša klubam?

Ir vairāki iemesli, kāpēc Booklux ir labākā izvēle jūsu skvoša kluba rezervēšanas programmatūrai:

 • - Lietotājam draudzīgs interfeiss un pielāgojamas iespējas.
 • - Plašs funkciju klāsts, kas paredzēts, lai racionalizētu rezervācijas procesu un uzlabotu kluba pārvaldību.
 • - Vienkārša integrācija ar jūsu esošo vietni vai unikālu Booklux rezervēšanas lapu.
 • - Vairāku valodu atbalsts iekļaujošākai rezervēšanas pieredzei.
 • - 21 dienas bezmaksas izmēģinājuma versija, lai pārbaudītu platformu pirms apņemšanās.
 • - Īpašs klientu atbalsts, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot programmatūru.

Booklux piedāvā dažādas automatizācijas iespējas, kas var palīdzēt jūsu skvoša klubam darboties efektīvāk, ietaupīt naudu un nodrošināt labāku pieredzi jūsu klientiem.

bieži uzdotie jautājumi

 • Kā es varu integrēt Booklux ar savu esošo vietni?
  Jūs varat viegli pievienot rezervācijas skatu vai pogu savai esošajai vietnei, ļaujot klientiem piekļūt Booklux platformai tieši no jūsu vietnes. Varat arī izmantot unikālo Booklux rezervācijas lapu, kas paredzēta jūsu klubam.
 • Vai Booklux ir piemērots maziem skvoša klubiem?
  Pilnīgi noteikti! Booklux ir paredzēts visu izmēru skvoša klubiem, nodrošinot visaptverošu funkciju kopumu, kas var palīdzēt jebkuram klubam racionalizēt rezervēšanas procesu un uzlabot vispārējo pārvaldību.
 • Vai es varu izmantot Booklux manā vēlamajā valodā?
  Jā, Booklux atbalsta vairāk nekā 25 valodas, ļaujot jums pielāgot un tulkot visu rezervācijas saturu, tostarp personalizētos e-pastus un īsziņas, jebkurā jums nepieciešamajā valodā.
 • Kāda veida atbalstu piedāvā Booklux?
  Booklux nodrošina īpašu klientu atbalstu, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot programmatūru un atrisināt visas problēmas, ar kurām jūs varat saskarties. Jūs varat sazināties ar atbalsta komandu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu vai tālruni.
 • Vai ir kādas papildu funkcijas, ko varu pievienot savam Booklux abonementam?
  Booklux piedāvā virkni papildu funkciju, piemēram, maku, automātisko apgaismojumu, lielā ekrāna un kioska režīmu, drošu biometrisko piekļuvi un piekļuvi ar kodu/karti, lai palīdzētu jums turpināt automatizēt un uzlabot jūsu kluba darbību. Dažām funkcijām var būt nepieciešama papildu maksa vai abonēšanas plāni.
 • Vai varu eksportēt savus rezervācijas datus no Booklux tālākai analīzei?
  Jā, varat lejupielādēt un eksportēt savus rezervācijas datus no Booklux tālākai analīzei. Turklāt varat savienot platformu ar Google Analytics, Google Tag Manager un Meta Facebook Pixel, lai iegūtu detalizētāku ieskatu un optimizāciju.

Noslēgumā

Noslēgumā jāsaka, ka Booklux ir labākā skvoša laukumu rezervēšanas programmatūra 2024. gadā, nodrošinot visaptverošu, lietotājam draudzīgu un pieejamu risinājumu visu izmēru skvoša klubiem. Ar savu plašo funkciju un automatizācijas iespēju klāstu Booklux var palīdzēt jums racionalizēt rezervēšanas procesu, uzlabot kluba pārvaldību un uzlabot jūsu klientu pieredzi. Izmēģiniet 21 dienas bezmaksas izmēģinājuma versiju šodien un izbaudiet atšķirību pats.

Lai uzzinātu vairāk par Booklux un uzzinātu, kā tas var palīdzēt jūsu uzņēmumam attīstīties, apmeklējiet šo saiti: https://www.booklux.com/lv/squash-courts-booking-system

Sāciet darbu ar Booklux jau šodien!

1 mēnesis bez maksas. Nekādas sākuma maksas.

Sāciet bezmaksas izmēģinājumu

4.7 (104 ratings)

Autortiesības © 2024 Booklux OÜ. Visas tiesības aizsargātas.