Softvér Booklux na plánovanie schôdzok funguje bezproblémovo a bezpečne so zariadeniami Windows, MacOS, iOS a Android.

Aký je najlepší rezervačný softvér pre squashové kurty v roku 2024?

Ako majiteľ alebo manažér squashového klubu môže byť hľadanie dokonalého rezervačného systému výzvou. S toľkými dostupnými možnosťami je dôležité vybrať si rezervačný softvér, ktorý uspokojí špecifické potreby vášho klubu a zabezpečí bezproblémový zážitok pre vašich klientov. Po rozsiahlom výskume sme zistili, že **Booklux** vyniká ako najlepší systém rezervácie a plánovania squashových kurtov na rok 2024.

V tomto blogovom príspevku sa ponoríme do funkcií, vďaka ktorým je Booklux najlepšou voľbou pre softvér na správu squashových kurtov, a vysvetlíme, prečo je to nevyhnutná rezervačná aplikácia pre malé podniky v športovom priemysle. Na konci tohto príspevku pochopíte, prečo je Booklux tým najlepším riešením pre váš squashový klub.

Kľúčové vlastnosti Booklux

Booklux je navrhnutý tak, aby vyhovoval squashovým klubom všetkých veľkostí, pričom poskytuje komplexnú sadu funkcií, ktoré zefektívňujú proces rezervácie a zlepšujú celkovú správu klubu. Tu sú niektoré z hlavných funkcií, vďaka ktorým je Booklux najlepšou voľbou pre softvér na rezerváciu squashových kurtov:

1. Ľahko použiteľné rozhranie

Booklux sa môže pochváliť užívateľsky prívetivým rozhraním, ktoré je intuitívne aj vizuálne príťažlivé. Vďaka tomu je spravovanie vašich squashových kurtov hračkou a zaisťuje, že vy aj vaši klienti budete mať z používania platformy príjemný zážitok.

2. Prispôsobiteľné možnosti rezervácie

Booklux vám umožňuje prispôsobiť si možnosti rezervácie vrátane dostupných časových úsekov, trvania a cien. Táto flexibilita zaisťuje, že váš squashový klub môže poskytnúť prispôsobený zážitok pre každého klienta, ktorý podporuje opakované rezervácie a lojalitu.

3. Automatizované upozornenia a pripomienky

S Booklux môžete nastaviť automatické upozornenia a pripomienky pre svojich klientov, čím zaistíte, že nikdy nezmeškajú rezerváciu. Táto funkcia pomáha znížiť počet nedostavení sa a zrušenia na poslednú chvíľu, čo v konečnom dôsledku šetrí váš klubový čas a peniaze.

Ďalšie funkcie rezervácie

Booklux ponúka širokú škálu doplnkových funkcií, ktoré môžu pomôcť vášmu squashovému klubu fungovať hladšie a efektívnejšie. Medzi tieto funkcie patrí:

 • - Peňaženka: Umožňuje klientom znovu použiť peniaze z predchádzajúcich zrušení na rezerváciu nových časových úsekov, čím vám ušetrí vrátenie peňazí, bankové poplatky a časy prevodu.
 • - Automatické osvetlenie: Ušetrite peniaze na účtoch za elektrinu automatizáciou systému osvetlenia podľa časov rezervácie.
 • - Big Screen & Kiosk Mode: Zobrazte prehľad rezervácií na externom monitore alebo TV, alebo použite režim kiosk pre 24/7 samoobslužnú prevádzku.
 • - Zabezpečený biometrický prístup: Automatizujte prístup zákazníkov pomocou cloudového biometrického riešenia Gatenets, ktoré rozpoznáva zákazníkov podľa tváre, dlane alebo odtlačku prsta.
 • - Prístup s kódom/kartou: Po úspešnej rezervácii a platbe pošlite zákazníkom automaticky vygenerované prístupové kódy prostredníctvom textovej správy alebo e-mailu.
 • - Správa tímu: Vytvorte individuálne používateľské účty pre zamestnancov na správu a prípravu svojich rezervácií.
 • - Podpora viacerých jazykov: Profesionálne preložené do viac ako 25 jazykov, čo vám umožní prispôsobiť a preložiť všetok obsah rezervácie do akéhokoľvek jazyka.
 • - Integrácie: Spojte sa s vopred vytvorenými integráciami s dôveryhodnými spoločnosťami po celom svete.
 • – Analytics: Získajte prehľad o najziskovejších a najobľúbenejších službách, ako aj o počte nových zákazníkov.
 • - Aplikácia Agado: Špeciálna aplikácia na rezerváciu zákazníkov, ktorá ponúka najlepšiu používateľskú skúsenosť a mnoho výhod pre vás aj vašich zákazníkov.

Čo odlišuje Booklux?

Booklux sa odlišuje od ostatných rezervačných softvérov na squashové kurty vďaka svojej flexibilite, užívateľskej prívetivosti a komplexným funkciám. So zameraním na poskytovanie bezproblémového zážitku pre majiteľov klubov aj klientov je Booklux základným nástrojom pre akýkoľvek squashový klub, ktorý sa snaží zlepšiť svoje rezervačné a riadiace procesy.

Jednoduchá integrácia

Booklux je možné jednoducho integrovať s vašou existujúcou webovou stránkou, alebo môžete použiť jedinečnú rezervačnú stránku Booklux, ktorá sa pre vás automaticky vytvorí. To znamená, že môžete začať používať platformu ihneď bez toho, aby ste sa museli starať o vytvorenie novej webovej stránky alebo rozsiahle zmeny na vašej existujúcej.

Cenová dostupnosť a bezplatná skúšobná verzia

Booklux ponúka 21-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá vám umožňuje otestovať platformu a jej funkcie predtým, ako sa zaviažete k odberu. To z neho robí cenovo dostupnú možnosť pre malé podniky a zaisťuje, že si budete istí svojou voľbou skôr, ako investujete do softvéru.

Prečo si vybrať Booklux pre svoj squashový klub?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je Booklux najlepšou voľbou pre rezervačný softvér vášho squashového klubu:

 • - Užívateľsky prívetivé rozhranie a prispôsobiteľné možnosti.
 • - Široká škála funkcií navrhnutých na zefektívnenie vášho procesu rezervácie a zlepšenie riadenia klubu.
 • - Jednoduchá integrácia s vašou existujúcou webovou stránkou alebo jedinečnou rezervačnou stránkou Booklux.
 • - Viacjazyčná podpora pre inkluzívnejší zážitok z rezervácie.
 • - 21-dňová bezplatná skúšobná verzia na otestovanie platformy pred potvrdením.
 • - Vyhradená zákaznícka podpora, ktorá vám pomôže vyťažiť zo softvéru maximum.

Booklux ponúka rôzne možnosti automatizácie, ktoré môžu pomôcť vášmu squashovému klubu fungovať efektívnejšie, ušetriť peniaze a poskytnúť vašim klientom lepší zážitok.

často kladené otázky

 • Ako môžem integrovať Booklux s mojou existujúcou webovou stránkou?
  Na svoju existujúcu webovú stránku môžete jednoducho pridať zobrazenie rezervácie alebo tlačidlo, čo zákazníkom umožní prístup k platforme Booklux priamo z vašej lokality. Prípadne môžete použiť jedinečnú rezervačnú stránku Booklux poskytovanú pre váš klub.
 • Je Booklux vhodný pre malé squashové kluby?
  Absolútne! Booklux je navrhnutý tak, aby vyhovoval squashovým klubom všetkých veľkostí, pričom poskytuje komplexnú sadu funkcií, ktoré môžu každému klubu pomôcť zefektívniť proces rezervácie a zlepšiť celkovú správu.
 • Môžem používať Booklux v mojom preferovanom jazyku?
  Áno, Booklux podporuje viac ako 25 jazykov, čo vám umožňuje prispôsobiť a preložiť všetok obsah rezervácie, vrátane personalizovaných e-mailov a textových správ, do akéhokoľvek jazyka, ktorý potrebujete.
 • Aký druh podpory ponúka Booklux?
  Booklux poskytuje špecializovanú zákaznícku podporu, ktorá vám pomôže vyťažiť maximum zo softvéru a vyriešiť akékoľvek problémy, s ktorými sa môžete stretnúť. Tím podpory môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, živého chatu alebo telefónu.
 • Existujú nejaké ďalšie funkcie, ktoré môžem pridať k svojmu predplatnému Booklux?
  Booklux ponúka celý rad ďalších funkcií, ako je napríklad peňaženka, automatické osvetlenie, veľká obrazovka a režim kiosku, bezpečný biometrický prístup a prístup pomocou kódu/karty, ktoré vám pomôžu ďalej automatizovať a zlepšovať operácie vášho klubu. Niektoré funkcie môžu vyžadovať dodatočné poplatky alebo plány predplatného.
 • Môžem exportovať svoje rezervačné údaje z Booklux na ďalšiu analýzu?
  Áno, môžete si stiahnuť a exportovať svoje rezervačné údaje z Booklux na ďalšiu analýzu. Okrem toho môžete platformu prepojiť so službou Google Analytics, Správcom značiek Google a Meta Facebook Pixel pre podrobnejšie štatistiky a optimalizáciu.

Na záver

Na záver, Booklux je najlepší softvér na rezerváciu squashových kurtov v roku 2024, ktorý poskytuje komplexné, užívateľsky prívetivé a cenovo dostupné riešenie pre squashové kluby všetkých veľkostí. Vďaka širokej škále funkcií a možností automatizácie vám Booklux môže pomôcť zefektívniť proces rezervácie, zlepšiť správu klubu a zlepšiť zákaznícku skúsenosť. Vyskúšajte 21-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes a zažite rozdiel na vlastnej koži.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Bookluxe a vidieť, ako môže pomôcť vašej firme prosperovať, navštívte nasledujúci odkaz: https://www.booklux.com/sk/squash-courts-booking-system

Začnite s Bookluxom ešte dnes!

Vyskúšajte 21 dní zadarmo. Zrušiť kedykoľvek.

Spustite bezplatnú skúšobnú verziu

4.7 (104 ratings)

Copyright © 2011-2024 Booklux OÜ. Všetky práva vyhradené.