„Booklux“ susitikimų planavimo programinė įranga sklandžiai ir saugiai veikia su „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Kokia yra geriausia skvošo kortų užsakymo programinė įranga 2024 m.?

Kaip skvošo klubo savininkui ar vadovui, rasti tobulą rezervavimo sistemą gali būti sudėtinga. Turint tiek daug galimybių, labai svarbu pasirinkti rezervavimo programinę įrangą, kuri atitiktų jūsų klubo poreikius ir užtikrintų sklandžią patirtį jūsų klientams. Atlikę išsamius tyrimus nustatėme, kad **Booklux** išsiskiria kaip geriausia skvošo kortų užsakymo sistema ir programinė įranga 2024 m.

Šiame tinklaraščio įraše pasinersime į funkcijas, dėl kurių „Booklux“ yra geriausias skvošo kortų valdymo programinės įrangos pasirinkimas, ir paaiškinsime, kodėl tai yra būtina užsakymo programa mažoms sporto pramonės įmonėms. Šio įrašo pabaigoje suprasite, kodėl Booklux yra geriausias sprendimas jūsų skvošo klubui.

Pagrindinės „Booklux“ savybės

„Booklux“ skirta įvairaus dydžio skvošo klubams, suteikdama išsamų funkcijų rinkinį, kuris supaprastina rezervavimo procesą ir pagerina bendrą klubų valdymą. Štai keletas pagrindinių funkcijų, dėl kurių „Booklux“ yra geriausias pasirinkimas skvošo kortų rezervavimo programinei įrangai:

1. Lengva naudoti sąsaja

„Booklux“ gali pasigirti patogia vartotojo sąsaja, kuri yra ir intuityvi, ir vizualiai patraukli. Tai palengvina skvošo kortų valdymą ir užtikrina malonią patirtį naudodamiesi platforma ir jūs, ir jūsų klientai.

2. Pritaikomos užsakymo parinktys

„Booklux“ leidžia tinkinti savo užsakymo parinktis, įskaitant galimus laiko tarpsnius, trukmę ir kainas. Šis lankstumas užtikrina, kad jūsų skvošo klubas gali suteikti kiekvienam klientui individualizuotą patirtį, skatinant pakartotinius užsakymus ir lojalumą.

3. Automatizuoti pranešimai ir priminimai

Naudodami Booklux galite nustatyti automatinius pranešimus ir priminimus savo klientams, kad jie niekada nepraleistų užsakymo. Ši funkcija padeda sumažinti neatvykimų ir paskutinės minutės atšaukimų skaičių, galiausiai sutaupant jūsų klubo laiko ir pinigų.

Papildomos užsakymo funkcijos

„Booklux“ siūlo daugybę papildomų funkcijų, kurios gali padėti jūsų skvošo klubui veikti sklandžiau ir efektyviau. Šios funkcijos apima:

 • - Piniginė: leidžia klientams pakartotinai panaudoti pinigus iš ankstesnių atšaukimų ir rezervuoti naujus laiko tarpsnius, taip sutaupant pinigų grąžinimo, banko mokesčių ir pervedimo laiko.
 • - Automatinis apšvietimas: sutaupykite pinigų už elektros sąskaitas automatizuodami apšvietimo sistemą pagal užsakymo laiką.
 • - Didelio ekrano ir kiosko režimas: parodykite užsakymų apžvalgą išoriniame monitoriuje arba televizoriuje arba naudokite kiosko režimą, kad galėtumėte naudotis visą parą, 7 dienas per savaitę.
 • - Saugi biometrinė prieiga: automatizuokite klientų prieigą naudodami „Gatenets“ debesyje pagrįstą biometrinį sprendimą, atpažindami klientus pagal veidą, delną ar pirštų atspaudus.
 • - Prieiga su kodu / kortele: sėkmingai užsakius ir apmokėjus klientams išsiųskite automatiškai sugeneruotus prieigos kodus teksto žinute arba el.
 • - Komandos valdymas: sukurkite individualias vartotojų paskyras, kad darbuotojai galėtų tvarkyti ir paruošti savo užsakymus.
 • - Kelių kalbų palaikymas: profesionaliai išverstas į daugiau nei 25 kalbas, todėl galite tinkinti ir išversti visą užsakymo turinį į bet kurią kalbą.
 • - Integracijos: prisijunkite naudodami iš anksto sukurtas integracijas su patikimomis įmonėmis visame pasaulyje.
 • - Analizė: gaukite įžvalgų apie pelningiausias ir populiariausias paslaugas bei naujų klientų skaičių.
 • - Agado programa: skirta klientų užsakymo programa, siūlanti geriausią vartotojo patirtį ir daugybę privalumų jums ir jūsų klientams.

Kuo „Booklux“ skiriasi?

Booklux išsiskiria iš kitų skvošo kortų rezervavimo programinės įrangos savo lankstumu, patogumu ir visapusiškomis funkcijomis. Siekdamas užtikrinti sklandžią patirtį tiek klubų savininkams, tiek klientams, „Booklux“ yra esminis įrankis bet kuriam skvošo klubui, norinčiam pagerinti savo rezervavimo ir valdymo procesus.

Lengva integracija

„Booklux“ galima lengvai integruoti su jūsų esama svetaine arba galite naudoti unikalų „Booklux“ užsakymo puslapį, kuris automatiškai sukuriamas jums. Tai reiškia, kad galite pradėti naudotis platforma iš karto, nesijaudindami dėl naujos svetainės kūrimo ar didelių esamos pakeitimų.

Įperkamumas ir nemokama bandomoji versija

„Booklux“ siūlo 21 dienos nemokamą bandomąją versiją, leidžiančią išbandyti platformą ir jos funkcijas prieš užsisakant prenumeratą. Dėl to tai yra prieinama galimybė mažoms įmonėms ir užtikrina, kad prieš investuodami į programinę įrangą būsite tikri savo pasirinkimu.

Kodėl verta rinktis Booklux savo skvošo klubui?

Yra keletas priežasčių, kodėl Booklux yra geriausias pasirinkimas jūsų skvošo klubo rezervavimo programinei įrangai:

 • - Patogi sąsaja ir pritaikomos parinktys.
 • - Platus funkcijų asortimentas, skirtas supaprastinti jūsų užsakymo procesą ir pagerinti klubo valdymą.
 • - Lengva integracija su esama svetaine arba unikaliu Booklux užsakymo puslapiu.
 • - Kelių kalbų palaikymas, kad užsakymas būtų visapusiškesnis.
 • - 21 dienos nemokama bandomoji versija, skirta išbandyti platformą prieš įsipareigojant.
 • - Specialus klientų aptarnavimas, padedantis išnaudoti visas programinės įrangos galimybes.

Booklux siūlo įvairias automatizavimo parinktis, kurios gali padėti jūsų skvošo klubui veikti efektyviau, sutaupyti pinigų ir suteikti geresnę patirtį jūsų klientams.

Dažnai užduodami klausimai

 • Kaip galiu integruoti Booklux su esama svetaine?
  Galite lengvai pridėti rezervavimo rodinį arba mygtuką prie esamos svetainės, kad klientai galėtų pasiekti Booklux platformą tiesiai iš jūsų svetainės. Arba galite naudoti unikalų Booklux rezervavimo puslapį, skirtą jūsų klubui.
 • Ar „Booklux“ tinka mažiems skvošo klubams?
  absoliučiai! „Booklux“ skirta įvairaus dydžio skvošo klubams, teikiant platų funkcijų rinkinį, kuris gali padėti bet kuriam klubui supaprastinti rezervavimo procesą ir pagerinti bendrą valdymą.
 • Ar galiu naudoti „Booklux“ mano pageidaujama kalba?
  Taip, Booklux palaiko daugiau nei 25 kalbas, todėl galite tinkinti ir išversti visą užsakymo turinį, įskaitant suasmenintus el. laiškus ir tekstinius pranešimus, į bet kurią jums reikalingą kalbą.
 • Kokią pagalbą siūlo Booklux?
  „Booklux“ teikia specialų klientų aptarnavimą, kad padėtų jums išnaudoti visas programinės įrangos galimybes ir išspręsti visas iškilusias problemas. Su palaikymo komanda galite susisiekti el. paštu, tiesioginiu pokalbiu arba telefonu.
 • Ar yra kokių nors papildomų funkcijų, kurias galiu pridėti prie „Booklux“ prenumeratos?
  „Booklux“ siūlo daugybę papildomų funkcijų, tokių kaip Piniginė, automatinis apšvietimas, didelio ekrano ir kiosko režimas, saugi biometrinė prieiga ir prieiga su kodu / kortele, kad padėtų jums toliau automatizuoti ir pagerinti jūsų klubo veiklą. Kai kurioms funkcijoms gali reikėti papildomų mokesčių arba prenumeratos planų.
 • Ar galiu eksportuoti savo užsakymo duomenis iš Booklux tolesnei analizei?
  Taip, galite atsisiųsti ir eksportuoti savo užsakymo duomenis iš Booklux, kad galėtumėte atlikti tolesnę analizę. Be to, galite susieti platformą su Google Analytics, Google Tag Manager ir Meta Facebook Pixel, kad gautumėte išsamesnių įžvalgų ir optimizuotų.

Apibendrinant

Apibendrinant, Booklux yra geriausia skvošo kortų užsakymo programinė įranga 2024 m., teikianti visapusišką, patogų ir prieinamą sprendimą visų dydžių skvošo klubams. Naudodama platų funkcijų ir automatizavimo parinkčių asortimentą, Booklux gali padėti supaprastinti rezervavimo procesą, pagerinti klubo valdymą ir pagerinti klientų patirtį. Išbandykite 21 dienos nemokamą bandomąją versiją šiandien ir patys pajuskite skirtumą.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Booklux“ ir sužinoti, kaip ji gali padėti jūsų verslui klestėti, apsilankykite šioje nuorodoje: https://www.booklux.com/lt/squash-courts-booking-system

Pradėkite naudotis „Booklux“ šiandien!

1 mėnesis nemokamai. Jokių pradinių mokesčių.

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją

4.7 (104 ratings)

Autoriaus teisės © 2024 Booklux OÜ. Visos teisės saugomos.