Програмне забезпечення Booklux для планування зустрічей безперебійно та безпечно працює з пристроями Windows, macOS, iOS та Android.

Яке програмне забезпечення для бронювання кортів для сквошу найкраще у 2024 році?

Як власнику чи менеджеру сквош-клубу знайти ідеальну систему бронювання може бути складно. З такою кількістю доступних варіантів дуже важливо вибрати програмне забезпечення для бронювання, яке відповідає конкретним потребам вашого клубу та забезпечує бездоганний досвід для ваших клієнтів. Після ретельного дослідження ми виявили, що **Booklux** є найкращою системою бронювання кортів для сквошу та програмним забезпеченням для планування на 2024 рік.

У цій публікації блогу ми розповімо про функції, які роблять Booklux найкращим вибором програмного забезпечення для керування кортами для сквошу, і пояснимо, чому цей додаток є обов’язковим для бронювання для малого бізнесу в спортивній індустрії. До кінця цієї публікації ви зрозумієте, чому Booklux є найкращим рішенням для вашого сквош-клубу.

Ключові характеристики Booklux

Booklux розроблено для обслуговування сквош-клубів будь-якого розміру, надаючи повний набір функцій, які спрощують процес бронювання та покращують загальне управління клубом. Ось деякі з основних функцій, які роблять Booklux найкращим вибором програмного забезпечення для бронювання кортів для сквошу:

1. Простий у використанні інтерфейс

Booklux може похвалитися зручним інтерфейсом, інтуїтивно зрозумілим і візуально привабливим. Це полегшує керування вашими сквош-кортами, забезпечуючи приємне використання платформи як для вас, так і для ваших клієнтів.

2. Настроювані параметри бронювання

Booklux дозволяє налаштувати параметри бронювання, включаючи доступні часові проміжки, тривалість і ціни. Ця гнучкість гарантує, що ваш сквош-клуб може надати індивідуальний досвід для кожного клієнта, заохочуючи повторні бронювання та лояльність.

3. Автоматичні сповіщення та нагадування

За допомогою Booklux ви можете налаштувати автоматичні сповіщення та нагадування для своїх клієнтів, гарантуючи, що вони ніколи не пропустять бронювання. Ця функція допомагає зменшити кількість незаявок і скасувань в останню хвилину, зрештою заощаджуючи час і гроші вашого клубу.

Додаткові функції бронювання

Booklux пропонує широкий спектр додаткових функцій, які можуть допомогти вашому сквош-клубу працювати плавніше та ефективніше. Ці функції включають:

 • - Гаманець: дає змогу клієнтам повторно використовувати гроші від попередніх скасувань для бронювання нових часових проміжків, позбавляючи вас від повернення коштів, банківських комісій і часу переказу.
 • - Автоматичне освітлення: заощаджуйте гроші на рахунках за електроенергію, автоматизувавши систему освітлення відповідно до часу бронювання.
 • - Великий екран і режим кіоску: відображайте огляд бронювань на зовнішньому моніторі чи телевізорі або використовуйте режим кіоску для цілодобового самообслуговування.
 • - Безпечний біометричний доступ: автоматизуйте доступ клієнтів за допомогою хмарного біометричного рішення Gatenets, розпізнаючи клієнтів по обличчю, долоні або відбитку пальця.
 • - Доступ за допомогою коду/картки: надішліть клієнтам автоматично згенеровані коди доступу за допомогою текстового повідомлення або електронної пошти після успішного бронювання та оплати.
 • - Керування командою: створюйте індивідуальні облікові записи для співробітників, щоб керувати ними та готувати їх бронювання.
 • - Багатомовна підтримка: професійний переклад понад 25 мовами, що дозволяє налаштовувати та перекладати весь вміст бронювання будь-якою мовою.
 • - Інтеграція: зв’язуйтеся з перевіреними компаніями по всьому світу за допомогою попередньо створених інтеграцій.
 • - Аналітика: отримуйте інформацію про найприбутковіші та популярні послуги, а також про кількість нових клієнтів.
 • - Додаток Agado: спеціальний додаток для бронювання клієнтів, який пропонує найкращий досвід користувача та багато переваг як для вас, так і для ваших клієнтів.

Що відрізняє Booklux?

Booklux вирізняється з-поміж інших програм для бронювання сквош-кортів своєю гнучкістю, зручністю використання та комплексними функціями. Booklux — це важливий інструмент для будь-якого сквош-клубу, який прагне покращити свої процеси бронювання та управління.

Легка інтеграція

Booklux можна легко інтегрувати з вашим існуючим веб-сайтом або ви можете скористатися унікальною сторінкою бронювання Booklux, яка автоматично створюється для вас. Це означає, що ви можете почати використовувати платформу відразу, не турбуючись про створення нового веб-сайту чи внесення значних змін до наявного.

Доступність і безкоштовна пробна версія

Booklux пропонує 21-денну безкоштовну пробну версію, що дає вам змогу протестувати платформу та її функції, перш ніж оформляти підписку. Це робить його доступним варіантом для малого бізнесу та гарантує, що ви будете впевнені у своєму виборі, перш ніж інвестувати в програмне забезпечення.

Чому варто вибрати Booklux для свого сквош-клубу?

Є кілька причин, чому Booklux є найкращим вибором для програмного забезпечення для бронювання вашого сквош-клубу:

 • - Зручний інтерфейс і настроювані параметри.
 • - Широкий набір функцій, призначених для спрощення процесу бронювання та покращення управління клубом.
 • - Легка інтеграція з наявним веб-сайтом або унікальною сторінкою бронювання Booklux.
 • - Багатомовна підтримка для більш інклюзивного досвіду бронювання.
 • - 21-денна безкоштовна пробна версія, щоб перевірити платформу перед тим, як почати.
 • - Спеціальна підтримка клієнтів, яка допоможе вам максимально використати програмне забезпечення.

Booklux пропонує різні варіанти автоматизації, які можуть допомогти вашому сквош-клубу працювати ефективніше, заощадити гроші та забезпечити кращий досвід для ваших клієнтів.

Питання що часто задаються

 • Як я можу інтегрувати Booklux зі своїм існуючим веб-сайтом?
  Ви можете легко додати перегляд або кнопку бронювання на свій існуючий веб-сайт, дозволяючи клієнтам отримувати доступ до платформи Booklux безпосередньо з вашого сайту. Крім того, ви можете скористатися унікальною сторінкою бронювання Booklux, наданою для вашого клубу.
 • Чи підходить Booklux для маленьких сквош-клубів?
  Абсолютно! Booklux призначений для сквош-клубів будь-якого розміру, надаючи повний набір функцій, які можуть допомогти будь-якому клубу оптимізувати процес бронювання та покращити загальне управління.
 • Чи можу я використовувати Booklux улюбленою мовою?
  Так, Booklux підтримує понад 25 мов, що дозволяє налаштовувати та перекладати весь вміст бронювання, включаючи персоналізовані електронні листи та текстові повідомлення, на будь-яку потрібну мову.
 • Яку підтримку пропонує Booklux?
  Booklux надає спеціальну підтримку клієнтів, щоб допомогти вам максимально використати програмне забезпечення та вирішити будь-які проблеми, з якими ви можете зіткнутися. Ви можете зв’язатися з командою підтримки електронною поштою, чатом або телефоном.
 • Чи є додаткові функції, які я можу додати до своєї підписки на Booklux?
  Booklux пропонує низку додаткових функцій, таких як гаманець, автоматичне освітлення, великий екран і режим кіоску, безпечний біометричний доступ і доступ за допомогою коду/картки, щоб допомогти вам далі автоматизувати та покращити роботу вашого клубу. Для деяких функцій може знадобитися додаткова плата або плани передплати.
 • Чи можу я експортувати дані бронювання з Booklux для подальшого аналізу?
  Так, ви можете завантажити та експортувати дані бронювання з Booklux для подальшого аналізу. Крім того, ви можете підключити платформу до Google Analytics, Google Tag Manager і Meta Facebook Pixel для отримання більш детальної інформації та оптимізації.

На закінчення

Підсумовуючи, Booklux — це найкраще програмне забезпечення для бронювання сквош-кортів у 2024 році, яке забезпечує комплексне, зручне та доступне рішення для сквош-клубів будь-якого розміру. Завдяки широкому спектру функцій і можливостей автоматизації Booklux може допомогти вам спростити процес бронювання, покращити управління клубом і покращити взаємодію з клієнтами. Спробуйте 21-денну безкоштовну пробну версію сьогодні та відчуйте різницю на собі.

Щоб дізнатися більше про Booklux і побачити, як він може допомогти вашому бізнесу процвітати, перейдіть за цим посиланням: https://www.booklux.com/uk/squash-courts-booking-system

Почніть роботу з Booklux сьогодні!

Спробуйте 21 день безкоштовно. Скасувати будь-коли.

Розпочніть безкоштовну пробну версію

4.7 (104 ratings)

Авторське право © 2011-2024 Booklux OÜ. Всі права захищені.