Bookluxi kohtumiste ajastamise tarkvara töötab sujuvalt ja turvaliselt Windowsi, macOS-i, iOS-i ja Android-seadmetega.

Mis on 2023. aasta parim veebipõhise broneerimistarkvara?

Veebipõhised broneerimissüsteemid on muutunud tänapäevaste ettevõtete oluliseks osaks. Need lihtsustavad kohtumiste, broneeringute ja ajakavade haldamise protsessi, muutes selle lihtsamaks nii klientidele kui ka teenusepakkujatele. Selles postituses tutvustame teile 2023. aasta parimat online-broneerimistarkvara Booklux.

Booklux on kõik-ühes broneerimissüsteem ja ajakava koostamise tarkvara, mis on loodud igas suuruses ettevõtete vajaduste rahuldamiseks. Laia valiku funktsioonide ja funktsioonidega pakub see klientidele, töötajatele ja ettevõtete omanikele sujuvat ja kasutajasõbralikku kogemust.

Bookluxi peamised omadused

Booklux on mõeldud igas suuruses ettevõtetele, alates väikestest kuni suurteni, muutes selle ideaalseks lahenduseks paljudele tööstusharudele ja kutsealadele. Selle mitmekülgsus ja kõikehõlmav funktsioonide komplekt muudavad selle ideaalseks broneerimistarkvaraks ilusalongide, tervisekeskuste, spordi- ja spordikeskuste, reketi- ja pallimängude rajatiste, autoteenuste pakkujate, meditsiini- ja tervishoiuteenuste, lemmikloomateenindusettevõtete, tegevus- ja huvikeskuste ning rendiettevõtete jaoks. ja professionaalsed teenusepakkujad. Olenemata teie ettevõtte olemusest aitavad Bookluxi võimsad ajaplaneerimis- ja broneerimistööriistad teie tegevust sujuvamaks muuta ja klientide kogemusi täiustada.

Mitmekeelne tugi

Booklux toetab enam kui 25 keelt, mistõttu on see sobilik mitmes piirkonnas tegutsevatele ettevõtetele või klientidele, kes räägivad erinevaid keeli. Saate kohandada ja tõlkida kogu broneeringu sisu, sealhulgas isikupärastatud meilid ja tekstisõnumid, mis tahes keelde.

Kliendirakendus koos tasuta mobiilirakendusega

Booklux pakub spetsiaalset kliendirakendust Agado, mis on saadaval Android- ja iOS-seadmetes. See rakendus pakub sujuvat kasutuskogemust, võimaldades klientidel kohtumisi broneerida, meeldetuletusi saada ja tagasisidet vaevata anda.

Haldusrakendus tasuta mobiilirakendusega

Bookluxi haldusrakendus võimaldab ettevõtete omanikel ja töötajatel hallata broneeringuid, ajakavasid ja kliente liikvel olles. See ühildub Androidi, iOS-i ja veebiplatvormidega, tagades, et teil on juurdepääs oma broneerimissüsteemile kõikjal ja igal ajal.

Põhjalikud broneerimis- ja ajastamisfunktsioonid

Booklux pakub mitmesuguseid funktsioone, mis aitavad teil broneeringuid ja ajakavasid tõhusalt hallata:

 • Ülevaade oma meeskonna iganädalasest ja igakuisest tööajast
 • Ootenimekirja süsteem täisbroneeritud sündmuste või rühmade jaoks
 • Individuaalsed kasutajakontod töötajatele oma broneeringute haldamiseks
 • Piiramatu arv andmeid, asukohti, ressursse, töötajaid, teenuseid, broneeringuid, kliente ja kasutajakontosid
 • Automaatsed või käsitsi broneeringu kinnitused
 • Isikupärastatud broneerimiskalender
 • Lihtne seadistamine ja integreerimine WordPressi veebisaitidega
 • Jagatavad broneerimislingid sotsiaalmeedia ja muude platvormide jaoks
 • Kohandatavad broneerimisseaded ja teenused
 • Turvaline pilvesalvestus kõigi teie broneerimisandmete jaoks

Paindlikud töögraafikud ja maksed

Booklux võimaldab teil hõlpsalt luua ja hallata oma meeskonna töögraafikuid ja vahetusi. Saate seadistada oma ettevõtte jaoks automaatsed maksed, parandades rahavoogu, säästes aega ja pakkudes oma püsiklientidele mugavat makseviisi.

Korduvad broneeringud ja klientide ülevaade

Bookluxiga saate luua korduvaid broneeringuid, jälgida uute klientide arvu ja saada koheseid teateid, kui kliendid broneerivad või tühistavad kohtumisi veebis. Saate oma pakkumiste optimeerimiseks ülevaate oma kõige kasumlikumate ja populaarseimate broneeritud teenuste kohta.

Sujuv integreerimine ja digitaalsed maksed

Bookluxi saab integreerida erinevate usaldusväärsete ettevõtete integratsiooniga kogu maailmas. See toetab turvalisi digitaalseid makseid kõigist seadmetest ja tavalisi makseviise. Kohandatavad teavitussõnumid aitavad hoida kliente kursis ja kaasatud.

Miks valida Booklux?

Booklux on terviklik, kasutajasõbralik ja usaldusväärne veebipõhine broneerimissüsteem, mis sobib igas suuruses ettevõtetele. See pakub laia valikut funktsioone ja funktsioone, sealhulgas:

 • Mitmekeelne tugi 25+ keelele
 • Tasuta mobiiliversioonidega kliendi- ja haldusrakendused
 • Paindlikud töögraafikud, maksed ja broneerimisseaded
 • Korduvad broneeringud, klientide ülevaade ja teatised
 • Sujuv integreerimine ja digitaalsed maksed
 • Eksporditavad broneerimisandmed analüüsiks ja optimeerimiseks

Bookluxi abil saate tõhusalt hallata oma broneeringuid ja ajakavasid, pakkudes samal ajal oma klientidele erakordset kogemust. See on nutikas, lihtne ja hõlpsasti kasutatav broneerimistarkvara, mis aitab teil oma ettevõtet vaevata kasvatada ja juhtida.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kas ma saan Bookluxi tasuta proovida?
  Jah, Booklux pakub 21-päevast tasuta prooviperioodi ilma krediitkaarti vajamata. Prooviperioodi jooksul saate tellimuse igal ajal ilma lisatasudeta tühistada.
 • Kuidas ma saan Bookluxi oma veebisaidile lisada?
  Bookluxi saab hõlpsasti oma veebisaidiga integreerida, mis võimaldab teil lisada broneerimisvaate või nupu mobiilisõbraliku broneerimisvaate avamiseks. Kui vajate abi, võib Bookluxi meeskond aidata teil lisada veebisaidile broneerimiskalendri, lingi või nupu.
 • Kas ma saan Bookluxiga veebimakseid vastu võtta?
  Jah, Booklux toetab turvalisi digitaalseid makseid kõikidest seadmetest ja levinud makseviisidest. See muudab teie klientide jaoks Internetis teenuste eest tasumise lihtsaks, parandades teie rahavoogu ning vähendades mitteilmumisi ja viimase hetke tühistamisi.
 • Kas ma saan Bookluxi kasutada mis tahes seadmes?
  Booklux töötab sujuvalt kõigis seadmetes, sealhulgas veebi-, Androidi ja Apple'i platvormidel. Agado klientide broneerimisrakendus ühildub Windowsi, macOS-i, iOS-i ja Androidi seadmetega, tagades sujuva kasutuskogemuse kõigil platvormidel.
 • Kas ma saan Bookluxis broneerimisseadeid kohandada?
  Jah, Booklux pakub täielikult kohandatavaid broneerimisseadeid, mis võimaldavad teil pakutavaid teenuseid vastavalt oma vajadustele konfigureerida. Samuti saate isikupärastada oma broneeringukalendri, määrata töötajatele erinevaid teenuse kestusi ja hindu ning hallata broneeringu kinnitusi.
 • Kas Booklux toetab meili- ja SMS-teatisi?
  Booklux võimaldab teil saata kohandatavaid ja mitmekeelseid meili- ja SMS-teateid, sealhulgas broneeringu kinnitusi, meeldetuletusi, tänusõnu ja tagasisidetaotlusi. Need märguanded aitavad teil oma klientidega suhelda, vähendada mitteilmumisi ja parandada klientide rahulolu.

Kokkuvõtteks

Kokkuvõtteks võib öelda, et Booklux on 2023. aasta parim veebipõhise broneerimistarkvara, mis pakub laia valikut funktsioone ja funktsioone, mis vastavad igas suuruses ettevõtete vajadustele. Mitmekeelse toe, kliendi- ja haldusrakenduste, paindlike broneerimisseadete ja sujuva integratsiooniga Booklux lihtsustab broneerimisprotsessi nii klientide kui ka teenusepakkujate jaoks. Proovige Bookluxi juba täna ja kogege nutika, lihtsa ja hõlpsasti kasutatava broneerimissüsteemi eeliseid.

Bookluxi kohta lisateabe saamiseks ja selle kohta, kuidas see teie ettevõttel edu saavutada, külastage järgmist linki: https://www.booklux.com/et

Alustage Bookluxiga juba täna!

Proovige 21 päeva tasuta. Tühistage igal ajal.

Alustage tasuta prooviperioodi

4.7 (58 ratings)

Autoriõigus © 2011-2023 Booklux OÜ. Kõik õigused kaitstud.