Програмне забезпечення Booklux для планування зустрічей безперебійно та безпечно працює з пристроями Windows, macOS, iOS та Android.

Яке програмне забезпечення для онлайн-бронювання найкраще у 2023 році?

Системи онлайн-бронювання стали невід’ємною частиною сучасного бізнесу. Вони спрощують процес керування зустрічами, бронюваннями та розкладами, полегшуючи його як для клієнтів, так і для постачальників послуг. У цій публікації ми познайомимо вас із найкращим програмним забезпеченням для онлайн-бронювання у 2023 році, Booklux.

Booklux — це комплексна система бронювання та програмне забезпечення для планування, призначене для задоволення потреб підприємств будь-якого розміру. Завдяки широкому спектру можливостей і функціональних можливостей, він пропонує бездоганний і зручний досвід для клієнтів, співробітників і власників бізнесу.

Ключові характеристики Booklux

Booklux призначений для підприємств будь-якого розміру, від малого до великого, що робить його ідеальним рішенням для широкого кола галузей і професій. Універсальність і повний набір функцій роблять його ідеальним програмним забезпеченням для бронювання салонів краси, оздоровчих центрів, спортивних і фітнес-центрів, майданчиків для гри в ракетки та м’яч, постачальників автосервісу, медичних і медичних послуг, підприємств з догляду за тваринами, центрів активного відпочинку та хобі, компаній з оренди , а також професійні постачальники послуг. Незалежно від характеру вашого бізнесу, потужні інструменти планування та бронювання Booklux допоможуть оптимізувати вашу роботу та покращити досвід ваших клієнтів.

Багатомовна підтримка

Booklux підтримує понад 25 мов, що робить його придатним для компаній, які працюють у кількох регіонах або обслуговують клієнтів, які розмовляють різними мовами. Ви можете налаштувати та перекласти весь вміст бронювання, включаючи персоналізовані електронні листи та текстові повідомлення, будь-якою мовою.

Клієнтська програма з безкоштовним мобільним додатком

Booklux пропонує спеціальний клієнтський додаток Agado, який доступний на пристроях Android та iOS. Ця програма забезпечує зручну взаємодію з користувачем, дозволяючи клієнтам записуватися на зустріч, отримувати нагадування та без зусиль надавати відгуки.

Додаток для керування з безкоштовним мобільним додатком

Додаток для керування Booklux дозволяє власникам бізнесу та співробітникам керувати бронюваннями, розкладами та клієнтами на ходу. Він сумісний з Android, iOS і веб-платформами, що гарантує вам доступ до вашої системи бронювання з будь-якого місця та в будь-який час.

Комплексні функції бронювання та планування

Booklux пропонує різноманітні функції, які допоможуть вам ефективно керувати бронюваннями та розкладами:

 • Огляд тижневого та місячного робочого часу вашої команди
 • Система списку очікування для повністю заброньованих заходів або груп
 • Індивідуальні облікові записи користувачів для співробітників для керування своїми бронюваннями
 • Необмежена кількість даних, місць, ресурсів, співробітників, послуг, бронювань, клієнтів і облікових записів користувачів
 • Автоматичне або ручне підтвердження бронювання
 • Персоналізований календар бронювання
 • Просте налаштування та інтеграція з веб-сайтами WordPress
 • Посилання на бронювання для соціальних мереж та інших платформ, якими можна поділитися
 • Настроювані параметри бронювання та послуги
 • Безпечне хмарне сховище для всіх ваших даних бронювання

Гнучкий графік роботи та оплата

Booklux дозволяє з легкістю створювати та керувати робочими графіками та змінами для вашої команди. Ви можете налаштувати автоматичні платежі для свого бізнесу, покращуючи грошові потоки, заощаджуючи час і забезпечуючи зручний спосіб оплати для своїх лояльних клієнтів.

Повторювані бронювання та аналіз клієнтів

За допомогою Booklux ви можете створювати регулярні бронювання, відстежувати кількість нових клієнтів і отримувати миттєві сповіщення, коли клієнти бронюють або скасовують зустрічі онлайн. Отримайте інформацію про найприбутковіші та популярні заброньовані послуги, щоб оптимізувати свої пропозиції.

Повна інтеграція та цифрові платежі

Booklux можна інтегрувати з різними готовими інтеграціями від перевірених компаній з усього світу. Він підтримує безпечні цифрові платежі з усіх пристроїв і загальні способи оплати. Настроювані сповіщення допомагають тримати клієнтів в курсі та залучати їх.

Чому варто вибрати Booklux?

Booklux — це комплексна, зручна та надійна система онлайн-бронювання, яка обслуговує підприємства будь-якого розміру. Він пропонує широкий спектр функцій і функцій, зокрема:

 • Багатомовна підтримка понад 25 мов
 • Клієнтські програми та програми для керування з безкоштовними мобільними версіями
 • Гнучкий графік роботи, налаштування оплати та бронювання
 • Повторювані бронювання, інформація про клієнтів і сповіщення
 • Повна інтеграція та цифрові платежі
 • Експортовані дані бронювання для аналізу та оптимізації

З Booklux ви можете ефективно керувати своїми бронюваннями та розкладами, забезпечуючи винятковий досвід для своїх клієнтів. Це розумне, просте та зручне програмне забезпечення для бронювання, яке допоможе вам розвивати свій бізнес і керувати ним без особливих зусиль.

Питання що часто задаються

 • Чи можу я спробувати Booklux безкоштовно?
  Так, Booklux пропонує 21-денну безкоштовну пробну версію без кредитної картки. Ви можете скасувати підписку в будь-який час протягом пробного періоду без будь-яких витрат.
 • Як додати Booklux на свій веб-сайт?
  Booklux можна легко інтегрувати з вашим веб-сайтом, дозволяючи додати вікно бронювання або кнопку, щоб відкрити зручне для мобільних пристроїв вікно бронювання. Якщо вам потрібна допомога, команда Booklux може допомогти вам додати календар бронювання, посилання або кнопку на ваш веб-сайт.
 • Чи можу я приймати онлайн-платежі з Booklux?
  Так, Booklux підтримує безпечні цифрові платежі з усіх пристроїв і поширених методів оплати. Це спрощує для ваших клієнтів платити за послуги в Інтернеті, покращуючи ваш грошовий потік і зменшуючи неприбуття та скасування в останню хвилину.
 • Чи можу я використовувати Booklux на будь-якому пристрої?
  Booklux бездоганно працює на всіх пристроях, включаючи веб-платформи, платформи Android і Apple. Програма для бронювання клієнтів Agado сумісна з пристроями Windows, macOS, iOS та Android, що забезпечує зручну роботу користувачів на всіх платформах.
 • Чи можу я налаштувати параметри бронювання в Booklux?
  Так, Booklux пропонує повністю настроювані параметри бронювання, що дозволяє вам налаштувати пропоновані послуги відповідно до ваших потреб. Ви також можете персоналізувати свій календар бронювань, установлювати різну тривалість послуг і ціни для співробітників, а також керувати підтвердженнями бронювань.
 • Чи підтримує Booklux сповіщення електронною поштою та SMS?
  Booklux дозволяє надсилати настроювані багатомовні сповіщення електронною поштою та SMS, зокрема підтвердження бронювання, нагадування, подяки та запити на відгук. Ці сповіщення допомагають вам взаємодіяти з клієнтами, зменшити кількість неявок і підвищити рівень задоволеності клієнтів.

На закінчення

Підсумовуючи, Booklux — це найкраще програмне забезпечення для онлайн-бронювання в 2023 році, яке пропонує повний набір функцій і можливостей для задоволення потреб підприємств будь-якого розміру. Завдяки багатомовній підтримці, програмам для клієнтів і керування, гнучким налаштуванням бронювання та безперебійній інтеграції Booklux спрощує процес бронювання як для клієнтів, так і для постачальників послуг. Спробуйте Booklux сьогодні та відчуйте переваги розумної, простої та легкої у використанні системи бронювання.

Щоб дізнатися більше про Booklux і побачити, як він може допомогти вашому бізнесу процвітати, перейдіть за цим посиланням: https://www.booklux.com/uk

Почніть роботу з Booklux сьогодні!

Спробуйте 21 день безкоштовно. Скасувати будь-коли.

Розпочніть безкоштовну пробну версію

4.7 (58 ratings)

Авторське право © 2011-2023 Booklux OÜ. Всі права захищені.