Booklux tikšanās plānošanas programmatūra nevainojami un droši darbojas ar Windows, macOS, iOS un Android ierīcēm.

Kāda ir labākā tiešsaistes rezervēšanas programmatūra 2024. gadā?

Tiešsaistes rezervēšanas sistēmas ir kļuvušas par būtisku mūsdienu uzņēmumu sastāvdaļu. Tie vienkāršo tikšanās, rezervāciju un grafiku pārvaldības procesu, padarot to vienkāršāku gan klientiem, gan pakalpojumu sniedzējiem. Šajā ziņojumā mēs jūs iepazīstināsim ar labāko tiešsaistes rezervēšanas programmatūru 2024. gadā Booklux.

Booklux ir visaptveroša rezervēšanas sistēma un plānošanas programmatūra, kas izstrādāta, lai apmierinātu visu izmēru uzņēmumu vajadzības. Ar plašu funkciju un funkcionalitātes klāstu tas piedāvā vienmērīgu un lietotājam draudzīgu pieredzi klientiem, darbiniekiem un uzņēmumu īpašniekiem.

Booklux galvenās iezīmes

Booklux ir izstrādāts, lai apmierinātu visu izmēru uzņēmumus, sākot no maziem līdz lieliem, padarot to par ideālu risinājumu dažādām nozarēm un profesijām. Tā daudzpusība un visaptverošais funkciju komplekts padara to par perfektu rezervēšanas programmatūru skaistumkopšanas saloniem, labsajūtas centriem, sporta un fitnesa centriem, rakešu un bumbu spēļu iekārtām, automašīnu pakalpojumu sniedzējiem, medicīnas un veselības pakalpojumiem, mājdzīvnieku apkalpošanas uzņēmumiem, aktivitāšu un hobiju centriem, nomas uzņēmumiem. un profesionāli pakalpojumu sniedzēji. Neatkarīgi no jūsu uzņēmējdarbības veida, Booklux jaudīgie plānošanas un rezervēšanas rīki palīdzēs racionalizēt jūsu darbību un uzlabot jūsu klientu pieredzi.

Daudzvalodu atbalsts

Booklux atbalsta vairāk nekā 25 valodas, padarot to piemērotu uzņēmumiem, kas darbojas vairākos reģionos vai apkalpo klientus, kuri runā dažādās valodās. Varat pielāgot un tulkot visu savu rezervācijas saturu, tostarp personalizētos e-pastus un īsziņas, jebkurā valodā.

Klienta lietotne ar bezmaksas mobilo lietotni

Booklux piedāvā īpašu klienta lietotni Agado, kas ir pieejama Android un iOS ierīcēs. Šī lietotne nodrošina vienmērīgu lietotāja pieredzi, ļaujot klientiem bez piepūles rezervēt tikšanās, saņemt atgādinājumus un sniegt atsauksmes.

Pārvaldības lietotne ar bezmaksas mobilo lietotni

Booklux pārvaldības lietotne ļauj uzņēmumu īpašniekiem un darbiniekiem pārvaldīt rezervācijas, grafikus un klientus, atrodoties ceļā. Tas ir saderīgs ar Android, iOS un tīmekļa platformām, nodrošinot, ka varat piekļūt savai rezervēšanas sistēmai no jebkuras vietas un jebkurā laikā.

Visaptverošas rezervēšanas un plānošanas funkcijas

Booklux piedāvā dažādas funkcijas, lai palīdzētu jums efektīvi pārvaldīt rezervācijas un grafikus:

 • Pārskats par jūsu komandas nedēļas un mēneša darba laiku
 • Gaidīšanas sarakstu sistēma pilnībā rezervētiem pasākumiem vai grupām
 • Individuālie lietotāju konti darbiniekiem, lai pārvaldītu savas rezervācijas
 • Neierobežoti dati, atrašanās vietas, resursi, darbinieki, pakalpojumi, rezervācijas, klienti un lietotāju konti
 • Automātiski vai manuāli rezervācijas apstiprinājumi
 • Personalizēts rezervācijas kalendārs
 • Vienkārša iestatīšana un integrācija ar WordPress vietnēm
 • Kopīgojamas rezervēšanas saites sociālajiem medijiem un citām platformām
 • Pielāgojami rezervēšanas iestatījumi un pakalpojumi
 • Droša mākoņkrātuve visiem jūsu rezervācijas datiem

Elastīgi darba grafiki un samaksa

Booklux ļauj jums viegli izveidot un pārvaldīt darba grafikus un maiņas savai komandai. Varat iestatīt automātiskos maksājumus savam uzņēmumam, uzlabojot naudas plūsmu, ietaupot laiku un nodrošinot ērtu maksājuma veidu saviem pastāvīgajiem klientiem.

Periodiskas rezervācijas un klientu ieskati

Izmantojot Booklux, varat izveidot atkārtotas rezervācijas, izsekot jaunu klientu skaitam un saņemt tūlītējus paziņojumus, kad klienti rezervē vai atceļ tikšanās tiešsaistē. Gūstiet ieskatu par saviem ienesīgākajiem un populārākajiem rezervētajiem pakalpojumiem, lai optimizētu savus piedāvājumus.

Nevainojama integrācija un digitālie maksājumi

Booklux var integrēt ar dažādām iepriekš iebūvētām integrācijām no uzticamiem uzņēmumiem visā pasaulē. Tā atbalsta drošus digitālos maksājumus no visām ierīcēm un izplatītākās maksājumu metodes. Pielāgojami paziņojumu ziņojumi palīdz informēt un piesaistīt klientus.

Kāpēc izvēlēties Booklux?

Booklux ir visaptveroša, lietotājam draudzīga un uzticama tiešsaistes rezervēšanas sistēma, kas ir piemērota jebkura lieluma uzņēmumiem. Tas piedāvā plašu funkciju un funkciju klāstu, tostarp:

 • Daudzvalodu atbalsts 25+ valodām
 • Klientu un pārvaldības lietotnes ar bezmaksas mobilajām versijām
 • Elastīgi darba grafiki, maksājumi un rezervācijas iestatījumi
 • Periodiskas rezervācijas, klientu ieskati un paziņojumi
 • Nevainojama integrācija un digitālie maksājumi
 • Eksportējami rezervācijas dati analīzei un optimizācijai

Izmantojot Booklux, jūs varat efektīvi pārvaldīt savas rezervācijas un grafikus, vienlaikus nodrošinot saviem klientiem izcilu pieredzi. Tā ir gudra, vienkārša un viegli lietojama rezervēšanas programmatūra, kas palīdzēs jums bez piepūles attīstīties un pārvaldīt savu biznesu.

bieži uzdotie jautājumi

 • Vai es varu izmēģināt Booklux bez maksas?
  Jā, Booklux piedāvā 21 dienas bezmaksas izmēģinājuma versiju bez kredītkartes. Izmēģinājuma perioda laikā varat atcelt abonementu bez maksas.
 • Kā es varu pievienot Booklux savai vietnei?
  Booklux var viegli integrēt ar jūsu vietni, ļaujot pievienot rezervācijas skatu vai pogu, lai atvērtu mobilajām ierīcēm draudzīgu rezervācijas skatu. Ja jums nepieciešama palīdzība, Booklux komanda var jums palīdzēt pievienot rezervācijas kalendāru, saiti vai pogu jūsu vietnei.
 • Vai es varu pieņemt tiešsaistes maksājumus ar Booklux?
  Jā, Booklux atbalsta drošus digitālos maksājumus no visām ierīcēm un izplatītākās maksājumu metodes. Tādējādi jūsu klienti var ērti norēķināties par pakalpojumiem tiešsaistē, uzlabojot naudas plūsmu un samazinot neierašanos un pēdējā brīža atcelšanu.
 • Vai es varu izmantot Booklux jebkurā ierīcē?
  Booklux darbojas nevainojami visās ierīcēs, tostarp tīmekļa, Android un Apple platformās. Agado klientu rezervēšanas lietotne ir saderīga ar Windows, macOS, iOS un Android ierīcēm, nodrošinot vienmērīgu lietotāja pieredzi visās platformās.
 • Vai es varu pielāgot Booklux rezervēšanas iestatījumus?
  Jā, Booklux piedāvā pilnībā pielāgojamus rezervēšanas iestatījumus, kas ļauj konfigurēt piedāvātos pakalpojumus atbilstoši savām vajadzībām. Varat arī personalizēt savu rezervācijas kalendāru, iestatīt dažādus pakalpojumu ilgumus un cenas darbiniekiem, kā arī pārvaldīt rezervācijas apstiprinājumus.
 • Vai Booklux atbalsta e-pasta un SMS paziņojumus?
  Booklux ļauj nosūtīt pielāgojamus un daudzvalodu e-pasta un SMS paziņojumus, tostarp rezervācijas apstiprinājumus, atgādinājumus, pateicības piezīmes un atsauksmju pieprasījumus. Šie paziņojumi palīdz sazināties ar klientiem, samazināt neierašanās gadījumu skaitu un uzlabot klientu apmierinātību.

Noslēgumā

Noslēgumā jāsaka, ka Booklux ir labākā tiešsaistes rezervēšanas programmatūra 2024. gadā, kas piedāvā plašu funkciju un funkcionalitātes klāstu, lai apmierinātu visu izmēru uzņēmumu vajadzības. Pateicoties daudzvalodu atbalstam, klientu un pārvaldības lietotnēm, elastīgiem rezervēšanas iestatījumiem un vienmērīgai integrācijai, Booklux vienkāršo rezervēšanas procesu gan klientiem, gan pakalpojumu sniedzējiem. Izmēģiniet Booklux jau šodien un izbaudiet viedas, vienkāršas un viegli lietojamas rezervēšanas sistēmas priekšrocības.

Lai uzzinātu vairāk par Booklux un uzzinātu, kā tas var palīdzēt jūsu uzņēmumam attīstīties, apmeklējiet šo saiti: https://www.booklux.com/lv

Sāciet darbu ar Booklux jau šodien!

1 mēnesis bez maksas. Nekādas sākuma maksas.

Sāciet bezmaksas izmēģinājumu

4.7 (58 ratings)

Autortiesības © 2024 Booklux OÜ. Visas tiesības aizsargātas.