„Booklux“ susitikimų planavimo programinė įranga sklandžiai ir saugiai veikia su „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Kokia yra geriausia internetinio užsakymo programinė įranga 2024 m.?

Užsakymo internetu sistemos tapo svarbia šiuolaikinio verslo dalimi. Jie supaprastina susitikimų, užsakymų ir tvarkaraščių valdymo procesą, palengvindami tiek klientams, tiek paslaugų teikėjams. Šiame įraše supažindinsime su geriausia 2024 m. internetinio užsakymo programine įranga „Booklux“.

„Booklux“ yra „viskas viename“ rezervavimo sistema ir planavimo programinė įranga, skirta bet kokio dydžio įmonių poreikiams patenkinti. Su daugybe funkcijų ir funkcijų, ji siūlo sklandžią ir patogią patirtį klientams, darbuotojams ir verslo savininkams.

Pagrindinės „Booklux“ savybės

„Booklux“ skirtas įvairaus dydžio įmonėms, nuo mažų iki didelių, todėl tai yra idealus sprendimas įvairioms pramonės šakoms ir profesijoms. Dėl savo universalumo ir visapusiško funkcijų rinkinio ji yra tobula užsakymo programinė įranga grožio salonams, sveikatingumo centrams, sporto ir kūno rengybos centrams, rakečių ir kamuoliukų žaidimų įrangai, automobilių paslaugų teikėjams, medicinos ir sveikatos paslaugoms, gyvūnų paslaugų įmonėms, veiklos ir pomėgių centrams, nuomos įmonėms. ir profesionalūs paslaugų teikėjai. Nepriklausomai nuo jūsų verslo pobūdžio, galingi Booklux planavimo ir rezervavimo įrankiai padės supaprastinti jūsų veiklą ir pagerinti klientų patirtį.

Daugiakalbis palaikymas

„Booklux“ palaiko daugiau nei 25 kalbas, todėl ji tinka įmonėms, veikiančioms keliuose regionuose arba aptarnaujančioms klientus, kalbančius skirtingomis kalbomis. Galite tinkinti ir išversti visą užsakymo turinį, įskaitant suasmenintus el. laiškus ir tekstinius pranešimus, į bet kurią kalbą.

Kliento programėlė su nemokama mobiliąja programėle

„Booklux“ siūlo specialią kliento programą „Agado“, kurią galima naudoti „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose. Ši programa suteikia sklandžią vartotojo patirtį, todėl klientai gali lengvai užsisakyti susitikimus, gauti priminimus ir pateikti atsiliepimus.

Valdymo programa su nemokama mobiliąja programa

„Booklux“ valdymo programa leidžia verslo savininkams ir darbuotojams valdyti užsakymus, tvarkaraščius ir klientus kelyje. Jis suderinamas su „Android“, „iOS“ ir žiniatinklio platformomis, todėl galite pasiekti savo užsakymo sistemą bet kur ir bet kada.

Išsamios užsakymo ir planavimo funkcijos

„Booklux“ siūlo įvairias funkcijas, padedančias efektyviai valdyti užsakymus ir tvarkaraščius:

 • Jūsų komandos savaitės ir mėnesio darbo valandų apžvalga
 • Laukiančiųjų sąrašų sistema pilnai užregistruotiems renginiams ar grupėms
 • Individualios vartotojų paskyros, skirtos darbuotojams valdyti savo užsakymus
 • Neriboti duomenys, vietos, ištekliai, darbuotojai, paslaugos, užsakymai, klientai ir vartotojų paskyros
 • Automatinis arba rankinis užsakymo patvirtinimas
 • Personalizuotas rezervavimo kalendorius
 • Lengva sąranka ir integracija su „WordPress“ svetainėmis
 • Bendrinamos socialinių tinklų ir kitų platformų rezervavimo nuorodos
 • Pritaikomi rezervavimo nustatymai ir paslaugos
 • Saugi visų jūsų užsakymo duomenų saugykla debesyje

Lankstus darbo grafikas ir apmokėjimas

„Booklux“ leidžia lengvai sudaryti ir valdyti savo komandos darbo grafikus ir pamainas. Galite nustatyti automatinius mokėjimus savo verslui, pagerindami grynųjų pinigų srautus, sutaupydami laiko ir suteikdami patogų mokėjimo būdą savo ištikimiems klientams.

Pasikartojantys užsakymai ir klientų įžvalgos

Naudodami „Booklux“ galite kurti pasikartojančius užsakymus, sekti naujų klientų skaičių ir gauti momentinius pranešimus, kai klientai užsisako arba atšaukia susitikimus internetu. Gaukite įžvalgų apie pelningiausias ir populiariausias užsakytas paslaugas, kad optimizuotumėte savo pasiūlymus.

Sklandus integravimas ir skaitmeniniai mokėjimai

Booklux gali būti integruotas su įvairiomis iš anksto sukurtomis patikimų kompanijų integracijomis visame pasaulyje. Jis palaiko saugius skaitmeninius mokėjimus iš visų įrenginių ir įprastus mokėjimo būdus. Tinkinami pranešimų pranešimai padeda informuoti klientus ir juos įtraukti.

Kodėl verta rinktis Booklux?

Booklux yra išsami, patogi ir patikima rezervavimo internetu sistema, skirta įvairaus dydžio įmonėms. Jis siūlo platų funkcijų ir funkcijų spektrą, įskaitant:

 • Daugiakalbis 25 ir daugiau kalbų palaikymas
 • Klientų ir valdymo programos su nemokamomis mobiliosiomis versijomis
 • Lankstus darbo grafikas, mokėjimai ir užsakymo nustatymai
 • Pasikartojantys užsakymai, klientų įžvalgos ir pranešimai
 • Sklandi integracija ir skaitmeniniai mokėjimai
 • Eksportuojami rezervavimo duomenys analizei ir optimizavimui

Naudodami Booklux galite efektyviai tvarkyti savo užsakymus ir tvarkaraščius, tuo pačiu suteikdami išskirtinę patirtį savo klientams. Tai protinga, paprasta ir lengvai naudojama rezervavimo programinė įranga, kuri padės jums plėsti ir be vargo valdyti savo verslą.

Dažnai užduodami klausimai

 • Ar galiu išbandyti Booklux nemokamai?
  Taip, „Booklux“ siūlo 21 dienos nemokamą bandomąjį laikotarpį, nereikalaujant kredito kortelės. Bandomuoju laikotarpiu galite bet kada atšaukti be jokių mokesčių.
 • Kaip į savo svetainę įtraukti Booklux?
  „Booklux“ galima lengvai integruoti į jūsų svetainę, todėl galite pridėti užsakymo rodinį arba mygtuką, kad atidarytumėte mobiliesiems pritaikytą užsakymo rodinį. Jei jums reikia pagalbos, „Booklux“ komanda gali padėti į jūsų svetainę įtraukti rezervavimo kalendorių, nuorodą ar mygtuką.
 • Ar galiu priimti mokėjimus internetu su Booklux?
  Taip, „Booklux“ palaiko saugius skaitmeninius mokėjimus iš visų įrenginių ir įprastus mokėjimo būdus. Taip jūsų klientai gali lengvai atsiskaityti už paslaugas internetu, pagerinsite grynųjų pinigų srautą ir sumažinsite neatvykimo ir paskutinės minutės atšaukimų skaičių.
 • Ar galiu naudoti „Booklux“ bet kuriame įrenginyje?
  Booklux sklandžiai veikia visuose įrenginiuose, įskaitant žiniatinklio, Android ir Apple platformas. „Agado“ klientų užsakymo programa yra suderinama su „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais, todėl užtikrina sklandų naudotojo patirtį visose platformose.
 • Ar galiu tinkinti Booklux užsakymo nustatymus?
  Taip, Booklux siūlo visiškai pritaikomus rezervavimo nustatymus, leidžiančius konfigūruoti siūlomas paslaugas pagal savo poreikius. Taip pat galite suasmeninti savo užsakymo kalendorių, nustatyti skirtingą paslaugų trukmę ir kainas darbuotojams bei tvarkyti užsakymo patvirtinimus.
 • Ar „Booklux“ palaiko el. pašto ir SMS pranešimus?
  „Booklux“ leidžia siųsti pritaikomus ir daugiakalbius el. pašto ir SMS pranešimus, įskaitant užsakymo patvirtinimus, priminimus, padėkos raštus ir atsiliepimų užklausas. Šie pranešimai padeda bendrauti su klientais, sumažinti neatvykimų skaičių ir pagerinti klientų pasitenkinimą.

Apibendrinant

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Booklux“ yra geriausia 2024 m. internetinio užsakymo programinė įranga, siūlanti platų funkcijų ir funkcijų spektrą, kad atitiktų visų dydžių įmonių poreikius. Naudodama daugiakalbį palaikymą, klientų ir valdymo programėles, lanksčius rezervavimo nustatymus ir sklandžią integraciją, „Booklux“ supaprastina užsakymo procesą tiek klientams, tiek paslaugų teikėjams. Išbandykite Booklux šiandien ir patirkite išmanios, paprastos ir lengvai naudojamos rezervavimo sistemos pranašumus.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Booklux“ ir sužinoti, kaip ji gali padėti jūsų verslui klestėti, apsilankykite šioje nuorodoje: https://www.booklux.com/lt

Pradėkite naudotis „Booklux“ šiandien!

1 mėnesis nemokamai. Jokių pradinių mokesčių.

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją

4.7 (58 ratings)

Autoriaus teisės © 2024 Booklux OÜ. Visos teisės saugomos.